Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni egy egyszerű...

Hol lehet venni egy egyszerű fekete ruhát alkalmakra?

Figyelt kérdés

[link]


Mint például ez, csak dekoltáltabb, és esetleg lenne rövid ujja.


2011. okt. 11. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hű, jól néz ki. Szerintem Orsay, Tally Weijl, esetleg H&M, C&A.
2011. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
H&M vagy Promod...de megnézheted Háda használt ruha kereskedésbe is(ott is szoktak lenni fekete egybe ruhák)
2011. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

En epp a multkor kerestem.

Elso korben en szetneztem vateran es teszveszen, mert 1-2 ezer forintert lehet venni. Nekem van ketto, de akartam egy harmadikat kifejezetten egy alkalom miatt, ezert kerestem eloszor hasznaltan es sok jot talaltam.

Viszont utana megis korbeneztem uzletekben is.

Voltam Hada turiban is (kettoben), nem talaltam olyat, ami jo lett volna, nem is volt tul sok, de vagy a szabas nem tetszett, vagy az anyag, vagy a meret nem volt jo. De kb egy sem volt, ami ilyen egyszeru lett volna, mint ez, amit linkeltel.


Utana beneztem a C&A-ba es legnagyobb meglepetesemre talaltam egyet leertekelve 2000 forintra, az az egy darab 34-es meret volt, de valami nem passzolt tokeletesen, ezert jol elrejtettem, gondoltam hogy benezek az orsayba es ha ott nincs semmi, akkor visszamegyek ezert.

Es vegulis ott talaltam egyet, ami sokkal kenyelmesebb volt. Kb 5000 forint korul volt.

Javaslom, hogy ezekben az uzletekben, illetve hasonlokban nezz korul, ha ujat szeretnel, ha nem feltetlenul, akkor kezdheted te is turival es vateraval.

Talan meg van is valahol kep arrol a ruharol, amit en vettem, mindjart megnezem neked es ha normalis a kep, akkor megmutatom.

2011. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Megtalaltam: [link]

A kupiert es a gyurott ruhaert bocsi, de gyorsan fotoztam.

Bar most olvasom, hogy te dekortaltabbat keresel.

Egyebkent ez is nagyon csinos lehet: [link]

2011. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg neked, utolsó, nagyon szép ruha, és jól áll rajtad:D
2011. okt. 13. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!