Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kötött pulcsi ennyire...

A kötött pulcsi ennyire divatos lenne?

Figyelt kérdés
Lehet hogy én keresgélek rossz helyeken...de eddig még Sehol nem találtam olyan boltot Pesten, ahol tudnék venni normális cipzáras, vagy akár belebújós(bár utóbbit nem annyira preferálom) pulóvert...mindenhol csak kötött pulcsikat árulnak...szeretem azt is és vannak nekem is...de szeretnék venni normális, vastagabbat is de nem találok sehol... Hol kéne keresnem? persze nem 10ezres árkategóriára gondolok...
2011. okt. 11. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kérd meg a nagyid,hogy kössön neked egyet!
2011. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia. Ha bemész Pesten az Árkádba, szerintem ott biztosan találsz. a H&M-be, Pimkiebe, New Yorkerbe, esetleg a Terranovába biztosan találsz, és szerintem ezek még megfizethetőek. Ha szétnézel ott biztos találsz. És amúgy igen, a kötött pulcsi menő :)
2011. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

elsőnek: kac kac humorherold menyél aludni


második: köszi megnézem amiket írtál, amelyikbe még nem voltam ezek közül, bár szerintem ott se nagyon lesz olyan ami nekem megfelel kinézetre és árba is, de azért köszi

2011. okt. 11. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!