Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a szoknyát most ősszel és...

Ezt a szoknyát most ősszel és télen mivel hordanátok?

Figyelt kérdés

[link]



Harisnya

felső

cipő

zokni

blézer

sál

színek

kombinációk?


Akárhol keresem a neten mindenhol, csak magassarkús képek vannak, nem tudom hogy kombináljam.

Mondjuk az enyém nem pont ilyen, de a szabása ugyenez, csak nincs zsebe.


2011. okt. 12. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Fekete magassarkú/ lapos cipő + színes harisnya, hozzá illő felső + fekete sál.

Hosszú (térdig vagy afelé érő), fekete csizma/ acélbetétes + bármilyen színű felső.

Szinte bármit fel lehet venni hozzá.

2011. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tényleg ilyen rövid és p.csavillantó, akkor nem nagyon fogod tudni felvenni, mert befagy benne a n.u.n.ád!

Bocsi, nekem volt ilyenem úgy 3-4 éve, hát ezt se buliba, se utcára se sehova nem tudtam felvenni, mert vagy túl rövidnek éreztem, vagy túl közönségesnek, vagy túl fáztam benne...stb. Én is beleszerettem, megvettem és paff.. az egyik legnagyobb tévedésem...

2011. okt. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább tavasz-nyári időkben hordanám. Télen túl hideg van benne akkor nem is hordok szoknyát csak ha nagyon nagyon muszáj. Amúgy én egy vastag harisnyával hordanám egy egyszerű magassarkú csizmával persze ha hó van már. Valami normális felsővel azt nem tudom eldönteni és egy vastag szövet kabáttal.
2011. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Háát...lehet nekem is tévedés....

bokacsizmáim vannak, meg egy barna picisarkú, de nem érzem azt hogy passzolnának :(

2011. okt. 13. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!