Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten jó kínai bolt?

Budapesten jó kínai bolt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kínai boltot, butikot, áruházat keresek, ahol olcsón vannak női sztreccs csőgatyák. Olyan 2-3-4 ezer forintig. Ne a Sárkány Centert és az Ázsia Centert ajánljátok, mert mindkét helyen 4-5 ezer legalább.
2011. okt. 13. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Józsefvárosi piac..
2011. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem a kínai nagyon nem olcsó.. Én már piacon is láttam gagyi farmer 8ezerért... pfff...


szerintem ennyiért nem igen van..talán nézz be az invázióba ott is kínai silány minőségű cuccok vannak, de egyszer amikor betévedtem pont ilyen akció szerűség volt és kb olysmi áron is voltak..amúgy passz..

2011. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát menj ki a piacra, és próbálj meg alkudni, hátha...

Annyiért már csak a mesében találsz, és az is borzalmasan gagyi kinézetű. Kínaiban is 5ezernél kezdődnek a farmerok.

2011. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3500ft a C&A-ban de kínait sajnos nem tudok.
2011. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!