Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ahhoz képest, hogy válság...

Ahhoz képest, hogy válság van, hogy van ezeknek a páwáknak 10-20-30ezres ruhákra meg többszázezer forintos telefonra stb. pénzük?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak engem irritál???
2011. okt. 13. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég jól megy itt sok mindenkinek én is szoktam mondani, nekem is futja sokmindenre, de azt látom hogy másnak is.
2011. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a válsággal riogatnak minket, van aki gazdag... xD Ha apuci meg anyuci megteheti, akkor ez van, és kész. Kinek mi jutott. :/
2011. okt. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne húzd fel magad ezen, de az igazán gazdag emberek meg csak röhögnek a "páwák" 10-20-30ezres ruháin, miközben egy Armani öv 50 egy Burberry sál 70 egy Gucci cipő 80 egy Roberto Cavalli ruha 170 ezernél kezdődik. Aki valóban gazdag, annak nincs válság.
2011. okt. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a válság elsősorban nem a gazdag réteget érinti, hanem az átlag, dolgozó kispolgárokat, akik havi keresetből, próbálnak megélni (megjegyzem én is ide tartozom). Ugyanez lesz majd jövőre az áfa emeléssel is, szinte biztos vagyok benne.

Úgyhogy mindent összevetve, a gazdagoknak mindig lesz pénzük nemhogy 10-20-30 ezres, hanem 100-200 ezres ruhákra is.

2011. okt. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, és engem nem irritál, mert attól nekem nem lesz jobb, nekik meg nem lesz rosszabb... :)
2011. okt. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindig is voltak és lesznek is gazdagabbak és szegényebbek... mióta világ a világ ez így van... és nem hinném h irigyelni kellene mástól azt, amije van:) gondolom megdolgozott érte, vagy a szülei megdolgoztak érte és nem lopták rá a pénzt:)
2011. okt. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű, nincs is válság. A gazdag gazdagabb lesz, a szegény szegényebb. A média azért etet a válság dologgal, hogy az emberek örüljenek a munkahelyüknek, ahol éhbérért robotolnak, és elégedjenek meg azzal, ahol állnak, hiszen lehetne rosszabb is, továbbá a szájukat se nyissák ki. Közben a pénzeket beszedik, és építik a következő nyaralójukat.
2011. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem aki ennyire gazdag az nem tisztességes úton szerezte és nem dolgozott meg érte. A vállalkozó nem fizeti ki a dolgozóit, nem adózik, a többi meg csaló bussiness-el szerzi a sok lóvét, legalábbis az első millkókat biztosan mint gyurcsányfecó és társai....
2011. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
kedves 08:30 - te gondolom, valami undorító gyökér páva vagy :D anyád ügyvéd, vagy bankigazgató?
2012. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem bankigazgató és nem is ügyvéd... a szüleim egyszerű emberek, akik dolgoznak reggeltől estig... és igen, ha valaki dolgozik, vannak céljai, és nem az egyszerűbb utat választja, hanem törekszik arra h minél előrébb lépjen, annak sikerül is és van pénze... én pedig tanulok reggeltől estig, elég szép ösztöndíjat kapok és igen, általában ruhára költöm, vagy arra ami éppen megtetszik... ha ettől páwa vagyok, akkor büszkén vállalom:D nem szeretnék általánosítani, de azok nagy része, akik ezért ujjal mutogatnak, összebeszélnek a másik háta mögött, általában ledolgozzák a minimumot, arra törekedve, hogy minél kevesebb munkával úgymond átvészeljék a munkaidőt és így szidják a főnököt:)) egyébként pedig a stílus amit felvettél intelligencia kérdése:)
2012. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!