Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan és mivel kell hordani...

Hogyan és mivel kell hordani ezeket a rövidujjú kötött felsőket?

Figyelt kérdés

Tele vannak a boltok velük, de ezek alá kell egy másik felső? Vagy hogy?

A kötöttel megegyező színű?


2011. okt. 14. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
igen ezek alá kell egy hosszú ujjú felső,ugyanolyan színű mint a kötött,nem baj ha kicsit világosabb vagy sötétebb
2011. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

OF:: Én ezeket sosem értettem, pedig már egy ideje divatosak. Ha felveszek egy pulóvert, akkor nekem az is elvárásom, h a karomat is melegítse, ne csak a vállamat. No, mindegy, ez csak eszembe jutott.

Amúgy igen, hosszú ujjú felsővel szokták hordani.

2011. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem őket, mert jól lehet variálni, ha jobb idő van elég egy 3/4-es ujjút alá venni, ha rosszabb akkor egy vékony pamut, garbót, vagy pulcsit, fog vacogtató hidegben meg még egy pulcsi is alá fér.

Vajszínűm és feketém van, mert ezek alapszínek, és mivel mindig más színű felsőt veszek alá ezért mindig másképpen hat. Na meg azt se felejtsük el, hogy ezek hosszú derekúak de lehet alájuk venni például egy rövidebb pólót is lehet amiből egyébként ki lenne a derekam, meg vettem már alá bolerót, egy atlétával. Tehet igazán praktikusak.

27/n

2011. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!