Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnétek extravagáns/különl...

Linkelnétek extravagáns/különleges, de elegáns, csinos ruhákat, amik nektek tetszenek?

Figyelt kérdés

Két okból is:

- kíváncsi vagyok, kinek mi jut eszébe, ha ezeket a szavakat hallja

- varráshoz keresek ötleteket. Jöhet minden, a kabátoktól kezdve a szoknyákon át :) (varrni tudok, csak ihletet gyűjtök).



2011. okt. 14. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
[link] pl. ilyen csak a mellkasához rakhatsz egy kis csillogást de ne sokat :D 13/l
2011. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
bocsi nem a mellkasához hanem ami alatta van egy kis csík oda :D első voltam :D
2011. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hááát ez azért elég hétköznapi, ráadásul kínai :)

Mindenesetre köszi a választ.

2011. okt. 15. 15:28
 4/18 anonim ***** válasza:
2011. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Meg ez is.


[link]

2011. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Bár én most sajnos ebbe vagyok beleesve. :)


[link]


De tartok tőle, hogy ez nem teljesíti az elegáns jelzőt.


:)

2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az a rózsaszín ruha is egy kínai ...nem minősítem, bocsi :D

A fekete ruha nagyon jó, a nadrághoz hasonlóm meg van is, csak nem bőr! Imádom a fűzős cuccokat:)

2011. okt. 20. 20:53
 8/18 anonim ***** válasza:
Mi a problémád azzal ami kínai?
2011. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A rossz minősége. Nem a Kínából jövő termékekkel van a bajom, tisztában vagyok vele, hogy szinte minden divatbolti ruha onnét származik, a legmárkásabbak is (nem is hordok szinte bolti ruhát, csak olyat, amit én varrok. szinte).

Tehát a kínai nálam azt jelenti, hogy látszik rajta, hogy poliészter anyag, rossz szabás, hanyag munka. Ez a bajom velük.

Sajnálom ha ez bántó valakinek, de engem néha felháborít, hogy milyen termékeket engednek piacra kerülni!

2011. okt. 20. 20:59
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Kétlem, hogy te ezt meg tudod állapítani arról a rózsaszín ruháról.


Hozzáteszem, pasi vagyok, de anyám varrónő és volt elég időm megtanulni mi a jó és mi nem. Tudom miről beszélsz és értem, hogy ez neked csak egy jelző, de kicsit sznob felhangot üt ez meg.


Másrészt pont jóanyám miatt eléggé ismerem a márkás ruházat előállítását és hogy milyen minőségi normák szerint dolgoznak. Persze erről te is írtál...


Na mindegy, engem csak az bánt, hogy kikukáztad anélkül, hogy láttad volna. De végül is nekem tök mindegy. A linkeket a kinézet miatt küldtem és nem azért, hogy azt nézegessem, hogy vannak eltisztázva és mit varrtak rajta félre. Egyébként a rózsaszín ruhán semmi nincs elszabva. Az anyag pedig elasztikus műszálnak tűnik, ami pont illik ehhez az extravagáns és vad színhez.


Nem linkelek többet, mert minden "kínai". :P

2011. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!