Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Hogyan kezdjek neki a...

Lányok! Hogyan kezdjek neki a magassarkú viselésének?

Figyelt kérdés
Eddig tipikusan a sportcipős, papucsos, sarus, magassarkút csak alkalomra viselős lány voltam. Szeretnék belekezdeni, de hogyan adagoljam a környezetemnek ? Nem akarom, hogy kérdezgessenek, hogy miért vettem fel, meg azt sem, hogy csodálkozzanak rajtam. Gondolom fő a fokozatosság, de hogyan ?
2011. okt. 14. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Én egyáltalán nem csináltam belőle ügyet, elkezdtem hordani és kész. Otthon gyakoroltam hogy ne legyek benne béna.

Két napnál tovább senkit se izgatott, hogy mi van a lábamon.

2011. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Felveszed és elindulsz.Ennyi.Senkit sem fog érdekelni,hiszen nő vagy, ez a természetes.Ha meg megkérdezik akkor annyit mondj h ma ilyen csajos kedved volt.
2011. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Köszi :)

2011. okt. 14. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Vedd elő a szekrényből. Vegyél fel zoknit. Tedd bele a lábat. Indulj el. Nagyjából így.


Komolyan: Te is túl sokat foglalkozol azzal, hogy mit gondol a környezeted. Olyan cipőt vegyél fel, ami neked kényelmes és megfelelő és ne érdekeljen, hogy mi mit szól. Elárulom azt is, hogy az embereket nem nagyon érdekli más cipőviselési szokása. Megállapítják, hogy jé, ez magassarkúban van és már ugranak is a következő gondolatra. A világon senki nem fog kérdezgetni, hogy miért van rajtad ilyen cipő. Ha mégis, közlöd, hogy mert ehhez volt kedved.

2011. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Sokáig én is a sportosabb stílus híve voltam, aztán vettem egyre több nőiesebb felsőt, végül úgy gondoltam, ezekhez már jó lenne beszerezni egy szép magassarkú cipőt. Egy egyszerű fekete magassarkút vettem, ami a bokámnál pántos. Alkalmi ruhához is nagyon jó, de egy sima hétköznapi, csinos szetthez is passzol.

Amikor először felvettem mindenki csodálkozott, hogy engem magassarkúban látnak. Aztán azt mondták, hogy nagyon jól áll és ideje, hogy észhez tértem és elkezdtem nőiesebben öltözködni.

Most már van 2 magassarkú csizmám és egy magassarkú cipő, csőnadrágjaim, farmer szoknyám (korábban fel nem vettem volna szoknyát), csinos pólóim, blúzaim, kötött felsőim, vastag öveim. Szóval egyre csinosabb és nőiesebb vagyok, kezdetben sokaknak furcsa volt, de megszokták, hogy ez is én vagyok és ma már nekik is tetszik a stílusom. :)

16/L

2011. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Sztem inkább maradj hű önmagadhoz,és ne utánozd a sok qrvát aki az utcán rohangál.
2011. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neked mi bajod van ?
2011. okt. 29. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Hát egyáltalán nem qrvás ha magassarkút hordd az ember..
2012. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!