Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyesmi bőrkesztyűt...

Hol lehet ilyesmi bőrkesztyűt kapni?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy ezt ott lehet rendelni, de én nem feketét szeretnék, hanem pl. rózsaszínt, sárgát, világoszöldet, lilát, stb. :D

Valahol lehet ilyesmit kapni ezekben a színekben?

Köszönöm szépen előre is! :)


2011. okt. 14. 18:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy fehérben valahol ilyesmit lehet kapni? Tudom, hogy van az a szív kivágásos, de az nem nagyon tetszik...
2011. okt. 14. 19:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a new yorkerben láttam fehéret meg feketét, de nézz szét szerintem a mayo chixben fogsz találni.


[az én szubjektív véleményem az hogy ezekkel a bőr"kesztyű"kkel nagyon hamar átlépheted a határt :).

magyarul: k*rvás :)]

2011. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon undorító, ízléstelen és gáz divatból (mű)motoroskesztyűt hordani, főleg idióta kislányos színekben... de ha mindenképpen tudatni szeretnéd a világgal, hogy mennyire gusztustalan vagy és cseppet sem egyedi, akkor a jobb kínai üzletekben találsz bőven ilyen sz*rokat.
2011. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél emó. És ne csúfold ezt az izét se bőrnek, se kesztyűnek. Ha bőrkesztyűt akarsz, menj a Guessbe. De azt hiszem a Reservedben meg a Marks and Spencerben is lehet kapni, ott olcsóbbak is, tavaly az előbbiben vettem egy lilát. Az bőr is meg kesztyű is és még lilában is szép.
2011. okt. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!