Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek vehetek magassarkút?

Szerintetek vehetek magassarkút?

Figyelt kérdés
175 cm vagyok és imádom a magassarkúkat. Viszont a magaságom miat nem igazán hordok mivel tartok attól, hogy megszólnak, hogy igy is magas vagyok és még magassarkút húzok. szerintetek vehetek magassarkút?
2011. okt. 14. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell foglalkozni azzal, hogy ki mit szól, vannak két méteres férfiak is, akik mellet simán jól mutatsz magassarkúban is. Ha neked tetszik a magassarkú, akkor hordd és üzenem minden marhának, aki megszól a MAGASSÁGODÉRT, hogy ássa el magát, akkor megfelelően alacsony lesz mind az intelligencia szintjének, mind pedig a saját preferenciáinak.

A 15 centinél magasabb sarkat csak azért nem ajánlom, mert tönkreteszi a lábad hosszú távon, de alkalmanként az is simán belefér, ha neked tetszik.

Tényleg, nehogy foglalkozz azzal, hogy mit mondanak mások.


Lány voltam, 18 éves, ha ez számít valamit.

2011. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ilyesmivel. Ha termeszetes vagy benne es nem vagy zavarban, nem erzed magad kenyelmetlenul, akkor senki nem fog emiatt furcsan nezni rad, ha megis, az meg teged nem fog erdekelni.

En 178 cm vagyok es hordok magassarkut (igaz, hogy nem 10 centiseket, mert abban nem tudok normalisan menni, de olyan 6-8 cm kozott veszek mindig magassarkut). Egyaltalan nem zavar, hogy ki mit gondol. Meg ugy sem, hogy en vekony is vagyok es foleg a labam hosszu, a magassarku ezt meg jobban kiemeli. Es az sem zavar, hogy igy pont egy magassagban vagyok a ferjemmel, Ot sem erdekli, tetszek neki.

Massal meg nem foglalkozom.

2011. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, vehetsz és nagyon jól fog állni a magasságodhoz.
2011. okt. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vedd fel nyugodtan!
2011. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2011. okt. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!