Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Írnátok nekem olyan budapesti...

Írnátok nekem olyan budapesti cipőboltokat, ahol nagyméretű (42-43) női alkalmi cipőt, csizmát lehet venni?

Figyelt kérdés

Jó lenne ha Zugló környékén lenne, de bármilyen cím jöhet, sőt, ha be tudnátok linkelni az üzlet honlapját, az is nagyon jó lenne, így meg tudnám nézni hová érdemes benézni.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!!


2011. okt. 15. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Gondolom Árkád nincs messze oda be tudsz telefonálni meg kérdezed van e,ha nincs meg mondják meik üzletben van.Mindig lehet találni 42-es cipőket!Ezeket linkeltem be neked (sarokban ott vannak a méretek).


Vagy cipőplaza.hu vadászni kell a nagyméretü cipőkre de lehet találni.

2011. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Deichmann,ott van 42 [link]

Kis és nagy lábúak boltja: [link]

2011. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Biokuckó Láb Shop válasza:
bár már régi a kérdés, de Dabason (honlap: www.egeszsegkovacsa.bplaced.net)szokott lenni 42-es női kényelmi kategóriás bőr lábbeli, esetenként a dunaharasztin lévő üzletünkben is, de kérésre bármely lábbelit áthozzuk Dunaharasztira. Érdemes előtte a honlapon lévő telefonszámon érdeklődni, mert hamar elfogynak a nagyobb méretek, érdemes a szezonváltás előtt bemenni, mert akkor még biztos van méret. Széles láb nem akadály, mert vannak széles kaptafájú cipők is.
2012. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!