Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennél ilyet? Mi a vélemény...

Felvennél ilyet? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

Esőben, amikor fúj a szél, esélytelen esernyővel hadakozva meg nem ázni.

Ilyenkor szerintem praktikus. De nektek mi a véleményetek róla?

Felvennéd? Ha igen miért ha nem miért?


Szín átlátszóság a fantáziádra bízva :D


[link]


2011. okt. 16. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellett ennyire túlbonyolítani azt a kérdést, hogy hordanánk-e esőkabátot? :D


Egyébként ilyet nem, de csak mert van olyanom, ami ballonkabát, vagy legalábbis annak néz ki, vízálló és van hozzá kalap is. És az sokkal jobb :D

2011. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azért írtam ennyire körül mert meg akartam előzni az alábbi idióta válaszokat:


- Csak akkor venném fel ha esik az eső!

- Ebben a színben nem!

- Ez a méret kicsi rám.


És hasonlóak :-)))))

2011. okt. 16. 11:44
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nem, mert óvodás koromban hordtam ilyet, de aki például sporthoz használná, nem hétköznapra, annak kifejezetten hasznos lehet.


27 éves vagyok, többnyire elegánsak vagy nőcisen sportosak a ruháim, hazavágná az összképet egy ilyen esőkabát. Inkább egy ernyő, bármilyen kényelmetlen is. De ismétlem, ha biciklizni mennék esőben, joggingban, felvenném.

2011. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem.
2011. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kénytelen vagyok. A színe nem aggaszt. Navigálni a 3 évesemet a kisbiciklivel+babakocsit tolni és még esernyőt fogni nem tudnék.
2011. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fel, de csak kutyasétáltatáshoz, egyébként inkább az ernyő.
2011. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem,de egyébként ugyanezzel a képpel már volt vagy 10 kérdés,de mindegy..
2011. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

100adjára látom ezt a kérdést és képet:) amugy ha a szitu megköveteli..kirándulás sport stb igen...de inkább szenvedek az esernyővel...főleg h ha nem vagyok fél oránál többet a zuhogó esőben..márpedig nemigen:)

23L

2011. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez már egyszer volt kérdés, ugyanezzel a képpel...

figyelj, ha 10 embert megkérdezel, úgyis lesz 5 aki nem venné fel, lesz 5 aki felvenné...

Sosem lehet mindenkinek megfelelni, úgyis vannak rossz indulatú emberek, akik belekötnek olyanba, ami nem az ő dolguk.

Ha tetszik, praktikusnak találod, akkor vedd vel! S olyan emberek véleményével ne foglalkozz, aki mellett elmész az utcán, rád néz (vagy nem) és soha többet nem látod...

A stílus pedig te magad vagy!

2011. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem venném fel. Bár én esernyőt se "hordok" soha. állandóan buszozok suliban egyik teremről másikra megyünk..és állandóan cipelem a vizes esernyőt, stb. Inkább olyan kabátot hordok, amin van kapucni, így nem ázok el... :)


Amúgy ilyet nem, más színben sem.

2011. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!