Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debrecenben hol tudnék csőnadr...

Debrecenben hol tudnék csőnadrágot venni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, amit bele lehetne húzni magasszárú converse-be vagy más magasszárú cipőbe.

Válaszokat előre is köszönöm! :D


2011. okt. 16. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Bárhol. A plazaban vagy a forumban biztosan. De lehet az ázsiában is találsz olyat. Amúgy fiú vagy lány nadrágra gondolsz? Mert lányt az összes kínaiban láttam, fiút valamelyik plázás vagy forzmos drágább boltban nézz szerintem, bár biztos van máshol is.
2011. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocs.! Férfi nadrágra gondoltam! Elfelejtettem odaírni xD :$

De azért köszi :D

2011. okt. 16. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Na az nehezebb feladat lehet:) De van az is, valahol láttam, azt hiszem kínaiban de nem debrecenben. Esetleg piacon is lehet kapni vagy oda hoznak is neked ha szépen megkéred őket és igény is van rá. Am nekem nem tetszik, de van egy csomó ismerősömnek is:) 1 voltam:)
2011. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én női csőnadrágokat hordok, mert azokból sokkal szűkebb fazonúak is vannak. Vékony vagyok, a méretemben nem is nagyon van férfi gatya. Ráadásul sokkal jobban állnak, mert enged az anyag, és mindenhol rám simul rendesen, és még közben kényelmes is. A férfi gatyák anyaga nem enged sajnos, emiatt nagyon kényelmetlen egy szűkebb fazonban leülni. Női gatyákkal nincs ilyen gond, lehet akármilyen szűk és feszülős, bármikor ücsöröghetek benne órákat is, mert nagyon kényelmes.

27F

2011. okt. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Az előbb lemaradt, hogy a női gatyákból 10x akkora a választék, olcsóbb is, és szinte minden ruha boltban lehet kapni ilyen fazont. Még úgy is, hogy a szolidabb, uniszexebb fazonokat keresem. Nyilván nem a nagyon csajos kinézetűeket veszem fel.

2011. okt. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!