Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Téli kabátot, csizmát hordok,...

Téli kabátot, csizmát hordok, vagy még őszit?

Figyelt kérdés
Én már annyira fázom, pedig csak novemberben szoktam váltani...
2011. okt. 17. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ms vettem elő a téli szövetkabátom, 0 fok volt reggel. Sajnálom, hogy ilyen hamar hideg lett, de hát ez van...
2011. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még őszi cipőt hordok, őszi kabáttal, vastag pulóverrel.
2011. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én is őszi cuccukat hordok sportcsuka+átmeneti kabát

ja am nálunk reggel -6 fok volt (észak-kelet.Zabar közelében)

de délután meg meleg van:D

2011. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha fázol, hordj téli cuccokat. Én ma szoknyában voltam, így ehhez csizmát vettem, rövid ujjú felső, kötött kardigán, bőrdzseki, sál és kesztyű társaságában. Ja, és napszemüveg, mert tűzött a nap:D
2011. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én még sportcipi félét meg elég vékony őszi dzsekit,de sokan járnak nálunk kabátba + csizmába.Meg járnak ilyen nyári lapos talpú balettcipőben is =/
2011. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én őszi vékony bokacsizmát hordok és ballonkabátot.
2011. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Végre eltudtam hozni az öszi-téli cuccaimat,így már fel is vehetem őket. Eddig ballonkabátban kardigánban és félcipőben voltam, persze sálat is vettem. Szerencsére még csizmát és vastag kabátot nem kell felvennem.
2011. okt. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én még őszi cuccokban vagyok. van egy melegebb kabátom, amit télen is ha melegebbek a napok fogok majd hordani, most azt hordom, de nem öltözök alá nagyon. bokacsizmát hordok meg sál meg térd zokni. én elég fázós vagyok, és így nem fázok. a kabát mondjuk pont a fenekem alá ér, meg elég vastag is, csak nem azokra a -10Cos kemény téli napokra való. szóval őszi ruhákat hordok
2011. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én a téli kabátomat hordom de a csizmámat nem. a téli csizmám az nagyon jó meleg.:)

most még tornacipőt/melegebbet/ vagy pedig bokacsizmát hordok.

2011. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!