Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden tűsarkúnak befelé áll...

Minden tűsarkúnak befelé áll a sarka? Ez normális?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem mostanság nagy divat ez a tűsarkú csizma, de ahogy nézem az előttem haladó nőket, mind olyan csámpásnak néz ki. Szóval olyan mintha a talpuk külső élén sétálnának, úgy dől befelé. Elég fura és vicces... ez a cipő miatt ilyen vagy így járnak benne tényleg? Mindnél ezt figyeltem meg, azért fura.
2011. okt. 18. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudnak benne menni :D vagy alapból úgy lépnek, és minden cipőjüket befelé tapossák, még a laposat is. húgom is ilyen.
2011. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten idétlen ha kifelé áll. Mintha ki akarna törni.
2011. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez tényleg azért van, mert alapból is így mennek. A bokaszalagjuk szokott laza lenni az ilyen nőciknek, és nem tudják rendes tartani a lábukat. Ezzel csak az a pár gond van, hogy hülyén néz ki, és ahogy a magassarkú még jobban rontja a helyzetet. És egyébként ez amikor először felveszi, még talán nem is látszik, mert akkor még nem fárad el a szalag, de pár óra múlva nagyon durva, meg az érzés is... :S (sajna tapasztalat)

19/L

2011. okt. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!