Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Takko-s kérdés!? (kérdésed...

Takko-s kérdés!? (kérdésed túl rövid stb stb)

Figyelt kérdés
Kaptam névre szólóan ezt a 40-20%-os kedvezményre jogosító matricát. De ezeket csak olyan ruhákra lehet felhasználni,amik nem szerepeltek a Takko-s újságban??? Mert,nem sok olyan ruha van,ami nincs benne az újságban. Szóval hogy van ez? Vagy a pénztárnál nem is figyelik,hogy milyen ruha,egyből levonják a kedvezményt bármire?
2011. okt. 18. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Levonják egyből
2011. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek a matricák csak a nem leértékelt ruhákra lehet felhasználni amúgy viszont bármire!!!
2011. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem! köszi a válaszokat! :)
2011. okt. 18. 22:25
 4/7 PetFen ***** válasza:

Pár hete (talán szeptemberben ) is volt egy ilyen akció és akkor sem lehetett az újságban szereplő ruhákra felragasztani őket (ez talán rá is van írva ,igaz apró betűvel..)

úgy hogy szerintem most sem!

2011. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

jajj ez milyen már...ha megtetszik valami akkor meg kell nézni hogy remélhetőleg nincs benne aaz újságba.... -.-"

azért köszi! :)

2011. okt. 20. 15:14
 6/7 PetFen ***** válasza:
Persze nekem is az újságból tetszett meg akkor valami:)
2011. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D hát igen...ezért csak olyan "jó hogy van....de nem tudom igazán kihasználni" akció ez :/
2011. okt. 20. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!