Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel erre a feledhet...

Mit vegyek fel erre a feledhetetlen estére?

Figyelt kérdés
megyek Paul Kalkbrennerre de nemtudom mit vegyek fel... segítsetek kérlek. egyet tudok hogy tele leszek világító karkötőkket :) de mit vegyek fel hozzá? Help for meee
2011. okt. 18. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
dejoo neked paul kalkbrenner:(...szerintem valami csillogos toppot de arra mar hideg is lesz meg minden...meg akkor valami felsot...fasza cipo szines csogatya de ha nincs jo a kek is...ugy-e lany vagy?:))
2011. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
paul nem hibázik...
2011. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nemtudjátok meg mennyire várom :D mikor nyáron itt volt törött lábbal feküdtem és egy műtét után és ott volt a kezemben a jegy és ajd belehaltam :D de ost erre megyek és ott leszek első sorokban :DDD igen lány vagyok :)
2011. okt. 18. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Rakerestem arra, hogy kirol van szo es ha jol latom o egy dj, ugye?

Mert akkor olyan atlagos bulis ruhat, amit ilyen zenet jatszo szorakozo helyeken szoktak hordani. Ha te ismered ot, akkor gondolom jarsz ilyen helyekre is es mar van rutinod benne.

Bar ez alapjan kb mindegy, hogy mit veszel fel, mert ugysem latszik majd a ruhadbol semmi: http://www.youtube.com/watch?v=l2SuDsUN4ME&feature=related


Jo szorakozast!

2011. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Brenner azért már csinálja pár éve :) és nagyon elől van a zenei listákon :) de igen a több 1000es tömeg a jellemző rá:)
2011. okt. 20. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!