Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon lehet még...

Magyarországon lehet még ilyen típusú lányokat találni?

Figyelt kérdés

[link]


Kérlek nézzétek meg a linkelt képet!

Igen, igen ő Emma Watson.

A kérdésem az lenne, hogy hol vannak még ilyen csajok. Úgy en bloc értem. Tetszik a gyönyörű haja, nem túl rövid pont jó hosszúságú, gyönyörű arca van, és felsőoktatásban tanul (az most lényegtelen hogy mit) (most főként az tetszik benne

Nagyon tetszik az öltözködése (jó nyilván megteheti a fizetéséből) De úgy az egész csaj pont tökéletes minden úgy van rajta ahogy az egy csajon kell lennie, Szerintem nincs elszállva magától, és mondom nem az a kis hülye p.csa kategória akinek télen is kivan a fél dereka, és látszik rajta hogy meg akarja dugatni magát.

Nőiesen elengáns gyönyörű korához érett hölgyek vannak még mo-n, mint pl a képen látható Emma Watson?


2011. okt. 19. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznapi csajszi. Ebből szaladgál a legtöbb az utcákon...
2011. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Nőiesen elengáns gyönyörű korához érett hölgyek"

Ez nagyjából igaz rám, bár a gyönyörű talán túlzó, ilyet még véletlen sem mondanék magamról.

Szeretem az elegáns és nőies ruhákat, a hajam hasonló hosszúságú, mint Emmának a képen, csak világosabb. Bár ilyen ruhákat nem szívesen vennék fel, mert, mint mondtam, az elegáns, nőies darabok jönnek be, nem vagyok túl sportos.

Viszont messze nem a felsőoktatásban tanulok. Persze megtehettem volna, de inkább a szakmát választottam.

2011. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
menj be a környék legjobb gimnáziumába, és nézz körül alaposan. tálunk telivannak ilyenekkel, felsőoktatásban akarnak tanulni, okosak, szépen, csak max hosszú a hajuk.
2011. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hajam hasonlít Emma Watson hajára, színe is ilyen, gimnazista vagyok, szeretnék egyetemre menni, utálom a Supra cipőt, tornacipőt, sportcipőt és társait, mégsem rohangálok magassarkúba, az arcomról nem tudok véleményt alkotni, változó. Imádom a szövetkabátot, az oxford cipőket. Ez alapján ítélj meg :D:D Nem tudom mennyire felelek meg a fenti írásodhoz.


16/L

2011. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Tipikus bölcsész lányokat keresel! irány az egyetemek BTK szakja ők hasonlóan öltözködnek és az értékrendjük sem merül ki, abban, hogy a valami TV valóságshowba jelentkezzenek...
2011. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Átlagos kis csaj ebbe a cuccba persze ilyenből rengeteg van az utcákon, és a szomszéd utcában lévő "lány" iskolába is.
2011. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze:D Nekem kinézetre már a képnél beugrott az egyik ismerősöm.
2011. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem teljesen oké, hogy ezt megkérdezted abban van kivetnivalóm,hogy a magyar lányokat ennyire általánosítod. És úgy beszélsz az ilyen stílusú lányokról mint egy állatfajról. Hol található? Természetes élőhelyük? Hol őshonosak? Ezt nem bántásból írtam nyilván csak megosztottam a gondolataimat veletek
2018. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!