Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mit vehetnék fel?...

Szerintetek mit vehetnék fel? :O :D

Figyelt kérdés

sziasztok!

pénteken lesz egy ismerkedős buli bővebben: most alakult ki egy új tánccsoport és még nem nagyon ismerjük egymást ezért lesz egy csoport belüli kis szórakozás ismerkedés. kb 20an vagyunk.. de a kérdésem: mit vehetnék fel amibe nem is fagyok ki de szép is? smink az meg van a hajamat pedig begöndörítem :) köszönöm a válaszokat :)


2011. okt. 19. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Már tettél fel ilyen kérdést.
2011. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rita89 válasza:
hát mivel elég hidegvan ezért melegen őltőzz föl és egy szőrmemellény nagyon stílusos valami ingel vagy egy egyszerű felsővel és ezzel nagyon bájos leszel és leveszel mindenkit a lábárol.....
2011. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem tettem fel ilyen kérdést -.-

másodiknak: köszönöm szépen én is valahogy így gondoltam :DD

2011. okt. 19. 18:54
 4/4 anonim válasza:
szerintem egy kicsit rövidebb szoknya, valamijó menő póló és egy kis jó kinézetű pulcsi. :D
2011. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!