Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kabátok divatosak idén...

Milyen kabátok divatosak idén télen?

Figyelt kérdés

Tudom, a ballonkabátok és még a bőrzsekik, de ezek max őszre jók, télen már vékony. Milyen téli kabátok a divatosak? Egyszerűen semmi jó képet nem találok a neten. Volt esetleg valaki mostanában New Yorkerben? Ott fogok majd szétnézni a hétvégén, de jó lenne tudni előre, hogy érdemes-e bemenni. Köszönöm!


16/L


2011. okt. 19. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
New yorkerbe sincs nagyon TÉLI kabat meg... hiaba van hideg a legvastagab kabat is szövet
2011. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Voltam a New Yorkerben...Ha jól emlékszek (2 héttel ezelőtt voltam), akkor van ott szövetkabát. Meg a c&a-ban is van ilyen kabátvásár. azért nézz körül!!!!!
2011. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És esetleg a Kenveloban?
2011. okt. 20. 15:59
 4/8 anonim ***** válasza:
a new yorkerben most vannak kabátok,de nagyon vékonyak. :S Semmi bélés...
2011. okt. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, ma voltam a new yorkerben, és mind vékony. :/// Nem tudom hol vehetnék így. :S
2011. okt. 22. 23:27
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok... decathlonban jó melegeket szoktak árulni és jól néznek ki.. :) nekem onnan lesz sztem... Lehet,hogy még nem árulnak kabátokat,de én majd azért benézek. Az előző kabátom is onnan van.
2011. okt. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fú, én is voltam a New Yorkerben, hiába néznek ki jól (már ami), de egyáltalán nem melegek...

C&A-ban is voltam, ott ha jól emlékszek szép kabátok vannak, sok is van belőlük!

Voltam még a H&M-ben, ott is vannak, de azok nem tetszettek, főleg az a teljesen állatszőrös kabát (Kinek a papné...)

Akkor, még voltam a Reserved-ben, ott is van egy-két kabát.

Kenvelo-ban nem voltam sajna.

Ahonnan az én kabátom van az pedig a Kik. Ott jó kabátok vannak, melegek (legalábbis nekem jó), igaz, picit kevesebb választék van ott.

Ha nem tudod merre menj, mondok egy-két üzletnevet, de ott én nem jártam. Szóval: Tally Weijl, Takko, Mayo Chix, Heavy Tools, Adidas, Dundi Divat


Megjegyzés: nem vagyok valami divat/márkaszakértő, én is egy oldalról soroltam a neveket - ahol jártam, ott pedig kabátokat kerestünk mi is. :)


hajrá!

2011. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Igen, a new yorkerben vannak jók, de mind vékony. :/ Én a C&A-ban sem találtam. :/ Az a baj, hogy Szolnoki vagyok, és itt nincs Tally Weijl, se H&M. :/ De majd még szétnézek megint jövőhéten, hátha érkezik vmi új áru. :)
2011. okt. 24. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!