Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nők tudják, hogy ha fehér...

A nők tudják, hogy ha fehér nadrágot vagy szoknyát húznak, átlátszik rajta a bugyijuk?

Figyelt kérdés

2007. júl. 19. 10:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
13%
Tudják, azért veszik fel.
2007. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Tudják, csak el sem tudják képzelni, hogy nagyon sokaknak kifejezetten előnytelen.
2007. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Naná, hiszen éppen ez a cél.
2007. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Tudják, sőt... a legdurvább, ha fehér nadrág- színes(ne adj Isten fekete) tanga... ezek a nők azt gondolják, hoyg szép a fenekük és oda akarják vonzani a tekinteteket.. pedig nagyon kevés olyan van, akinek ez tényleg jól áll.
2007. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer fehér a nadrág, akkor fehér legyen az alsónemű is! Nagyon csúnya látvány -mint ahogyan az előttem szóló is megjegyezte -, a fehér nadrág-színes bugyi párosítás! Ám ha valakinek fehér nadrágja van, mit tegyen? Hát felveszi a fehér bugyit hozzá. Tudja, hogy át fog ütni egy picit a nadrágon, de a kedves kérdező mit tenne? Nem venne fel bugyit???
2007. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
arra gondoltatok már, ha nemm venne fel a nő fehér ruhát, akkor nem lenne miről beszélni? sokkal inkább megnézi mindenki akkor is ha nem szép, mintha színesbe lenne!
2007. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
89%
Ha már fehér ruhát vesz fel valaki, akkor hozzá fehér fehérneműt ( bugyi, melltartó) vegyen fel. De szerintem a legjobb a testszinű fehérnemű. Ez abszolút nem nem látszik át. Olyan mintha nem is lenne rajtunk fehérnemű. Nem vonzza a tekinteteket. Próbáljátok ki!
2007. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Különben nem mindegyik fehér nadrág vagy szoknya olyan átlátszó, hogy látni lehetne a fehérneműt. Amúgy meg hülye kérdés, szerinted nem szoktak tükörbe nézni? Főleg ott hátul. vki azér nézegeti mer formátlan, és nem elégedett vele, vki meg büszke rá. Persze h tudják, azér nem hülyék
2007. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok és más színű ruháknál is átlátszík de szerintem is CIKI!
2008. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem minden fehér nadrág látszik át.

Ha mégis, nem fehér, hanem testszínű tangát kell alá venni...a fehér is ugyanúgy átlátszik

2009. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!