Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy szedjem ki a fekete kis...

Hogy szedjem ki a fekete kis foltokat a fehér mellényemből?

Figyelt kérdés
Múltkor kimostam kézzel a kényes nadrágomat ami engedi a színét,és a fehér mellényemet. Mikor beraktam őket a centrifugálásba akkor mind a kettőt beraktam. Mikor kivettem a cuccokat,azt vettem észre,hogy a nadrágnak a színe néhány helyen megfogta a fehér mellényemet. Most kimostam és beraktam ecetes,szódabikarbónás vízbe és hagyom ázni. Nem tudom,hogy kijön-e. Vagy majd mossam ki a géppel is? Vagy ti mit tanácsoltok?
2011. okt. 23. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
figyelj a venish sok mindent kivesz,de ezt nem hiszem...áztasd be sok vízbe és egy kevés hipóba vagy domestosba,bátran nekem mindig kiveszi a más ruhákból származó színeket,a fehér ruhákból...egy óra elég!!!!!
2011. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hipóba már áztattam,de sárgás színű lett a mellény:S
2011. okt. 23. 13:01
 3/4 A kérdező kommentje:
na annyit haladtam,hogy a mosószeres,szódabikarbónás ecetes vízben,miután állt egy kicsit,ha megdörzsölöm a foltnál jobban kijön.:)
2011. okt. 23. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor tegyél bele több hipót,tuti fehér lesz és nem sárga!!!
2011. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!