Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez igy felvehetö?...

Szerintetek ez igy felvehetö? Képpel!

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szeretném töletek megkérdezni h vajon ezt a ruhát ezzel a csizmával felvéve jó v gázos?

[link]

[link]


2011. okt. 21. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé elmosódott a kép, de ha a ruha nyári és vékony az annyira nem megy azzal a csizmával.


Nekem amugy tetszett, a szine a ruhának, de azzal a csizmával nem igazán megy...persze ízlés dolga!!!

2011. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Fel ne vedd! Nagyon nem illik össze.
2011. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik igy csizmaval, igaz, hogy a kep nagyon elmosodott es abban sem vagyok biztos, hogy csizma nelkul tetszene-e.
2011. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyszerüen nem tudom milyen cipővel lehetne felvenni...Majd megyek egy zokniban ha fel akarom venni a ruhát :D

De amugy a ruha sem tetszik nektek önmagában? Bocsi, hogy elmosódott lett,egy csomó képet csináltam és mind igy sikerült...

2011. okt. 21. 11:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Szexi, de a Resident Evil jutott eszemben, ott van ilyen ruhában és csizmában Alice egész végig.


Azt fogják neked írni, hogy ízléstelen és közönséges egyébként. De nekem akkor is tetszik.

2011. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A csizma jó, de a felső, vagy mi az, undorító. Just sayin'.
2011. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez egy Mango ruha, ugye? :)

Én egy egyszínű garbóval és egy vastag, egyszínű harisnyával felvenném.

2011. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem bejön én szoktam csizmával hordani ilyen ruhát

nekem a csizma, nadrág párositás van tiltólistán

2011. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A ruha ilyen nyári cucc és szerintem nem megy ahhoz a csizmához. A csizma baromi jól néz ki, de a ruha borzalmas. Fel ne vedd együtt! -ez persze csak az én véleményem....
2011. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen mango ruha meg elvileg nyári.Na mindegy inkább veszek fel mást :) Köszi mindenkinek
2011. okt. 21. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!