Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez így hülyén néz ki?

Ez így hülyén néz ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Itt a hideg idő, nemsokára előkerül a sapka, sál, meg a kesztyű...arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek, ha különböző dolgokat veszek fel, úgy értem, hogy nem egy "szettben" vásárolt dolgokat, akkor hülyén nézne ki?
2011. okt. 21. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet igen, lehet nem. képet is kérünk, hogy segíteni tudjunk.
2011. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha összességében illik egymáshoz, akkor miért lenne gáz? Rikító zöld sapit ne nagyon hordj babrózsaszín sállal és piros kesztyűvel, de azért szerintem ránézésre el tudod dönteni.

Nyilván ovis koromban volt utoljára szettben ilyesmim, azóta külön darabokat veszek és variálom őket. :D

2011. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Életemben nem vásároltam ilyesmit szettben. De azt csak látod te is hogy mi illik mihez. Vagy épp mi nem.
2011. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!