Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fazonú, márkájú melltar...

Milyen fazonú, márkájú melltartót vegyek,90C a méretem?

Figyelt kérdés

Még sosem volt kényelmes melltartóm, mindből kibuggyanok, ami meg pont a méretem az egy hajolás erejéig marad a helyén.Nagyon nagyok a cicijeim és már elvagyok keseredve.Írna olyan, aki hasonló problémákkal küzd, vagy aki megtalálta a tökéletes melltartót a nagy kebleire?Tippek is jöhetnek!

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 21. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp olyat vegyél, aminek felül a kosár tetejénél nem csak véget ér, és jön a pánt (csak példának: [link] szóval nem ilyen), hanem még felfelé folytatódik, a pánt fentebb kezdődik, és kb 2 cm vastag, mint mondjuk ez [link] (tényleg csak példának linkeltem, hogy látható legyen, ha nem érthető:-))

Terhesen nekem is 90-95C/D kellett, nehezen találtam...

Viszont az Auchan-ban, meg a Corában vannak nagyméretű, vékony szivacsos, szép és kényelmes melltartók, ugyan drágábbak, mint a B-sek, de még nem horror áron (1500-3500 között), nekem már csak 80-85C (némelyiknél D) kell, de ezek a fazonok tartanak, és kényelmesek, csak ezt tudom elviselni, de csak szivacsosban. (A sima, vékony melltartóban vhogy nagyon érzékeny vagyok:-S)

2011. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tezenis, H&M be lehet találni jó áron kényelmes melltartókat, neked szerintem mindenképp merevitős, vastagpántos!!! vékony szivacsú/vagy anélküli kell, olyan ami minden oldalról formázza melle nem pedig éppen csak eltakarja a bimbót, Sok szerencsét!
2011. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehet, hogy a 90c nem jó méret neked, ha kiesnek belőle a melleid. Érdemes 90D-t v. 90E-t próbálni.

Ha a 90C-nek a háta kicsit bő, akkor meg 85E v. 85F-t.

2011. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!