Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegans étterem, dress code-...

Elegans étterem, dress code- segitetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jovo szombatra egy kastélyszallo éttermébe foglaltunk asztalt, a " sikkes" megjelenés , a hely szelleméhez illoen, erosen ajanlott. Hosszu, sotét hajam van, ezt kontyba fogom majd, az oltozékem illetoen: vagy egy fekete ceruaszoknyat veszek fel egy piros-fekete elegans, fuzo-szeru felsovel, magassarku cipovel, vagy egy kis feketét. Az ékszerek mindkét esetben: fehér gyongysor, gyongy fulbevalo. Ti melyik mellett dontenétek?

Ha esetleg mas tippetek van, varom a tippeket, vagy linkeket, koszonom :)


2011. okt. 22. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én valószínű a kis feketét, lehet nem annyira eredeti, de fűzőben ülni órákat meg nem annyira kényelmes, te meg gondolom azért mész, hogy jól érezd magad.
2011. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fűzőszerű felsőt írt, nem fűzőt. Abban tényleg nem túl kényelmes. De ha ő szereti, hadd döntse már el:)

Acélmerevítős fűzőben még aludni is lehet, annyira kényelmes, én imádom :D


Ha a társaságod is a helyhez illően öltözik - kicsit korabelibben - akkor én a fűzős felsőt választanám. Ha egyszerű öltöny, kosztüm lesz a többieken, akkor a kis fekete ruha inkább.


Bár ha tudnál képet feltölteni a fűzős felsőről, az jó lenne, mert nem mind való étterembe sajna.

2011. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

lefotoztam a felsot, elég gyatra lett a kép, elnézést :)


[link]


piros szatén és az elején van egy fekete , muszlinszeru.. " ratét" :)

2011. okt. 22. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Sejtem, milyen lehet. Ez szerintem simán jó étterembe. Azért egy bolerót/csinos sálat/stólát vehetsz fel hozzá, vagy nem tudom, én utálom, ha kint van mindenem melltől felfele :D De ez végülis komfortérzet kérdése.
2011. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!