Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Indulok egy versenyen "A...

Indulok egy versenyen "A jégkirálynő" címmel. És ötleteket szeretnék hogy milyen extrém téli öltözetben legyek? Jöhetnek képek is.

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csupa fehér és ezüst!!!Más színt ne használj.
2011. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

eleg extrem?

2011. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a hajadat vmi konytszerúbe fogd össze, tegyél rá ezüstös csatokat, vagy esetleg vmi fehér masnis szerű dolgot is:) Sminkedben is sok ezüstöt használj, emellett lehet kapni fehér szemhéjtust, meg tök jó lenne fehér műszempilla is:) ruhád pedig egyértelműen fehér-ezüst kombináció, meg felvehetnél oylan menyasszonyos fehér kesztyűt is:)
2011. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem is ilyen fehér,ezüst,meg ilyen hideg szineket használj

és a múszempilla legyen ilyen nagyon hosszú :)


meg ha akarod,műkörmöt is vehetsz


szerintem a masni nem annyira jó választás,mert a jágkirálynőről sokaknak az jut eszébe,hogy egy ilyen rideg,komoly nő ... és ahhoz túl kislányos vagy nem tudom....szóval nem illene hozzá a masni :/


de pl egy fehér rózsa a hajadba :D


a ruhád meg szerintem legyen minél ilyen vékonyabb,olyasmi mint amit az egyik válaszoló belinkelt,hogy az alja olyan szőrös :D


nekem eddig ennyi jutott eszembe


13l

2011. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*műszempilla
2011. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

jah és bocsi,hülyén fogalmaztam :D


szóval olyasmi legyen a ruha,amit belinkelt az egyik válaszoló,csak az alja legyen szőrös :) de amúgy olyan is lehet,mint a képen

2011. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kevesebb ezüstöt használnék, mert az nagyon mű:)

Helyette inkább hófehér púdert, és világoskéket pirosító helyett, szájra is és szemre is:) Ha van fehér szempillaspirálod az sem rossz. Ha szőke a hajad, az a legjobb. Hosszú? Rövid? Milyen?


Frizurának nekem ilyesmi ugrik be:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezüst díszekkel, fehér vagy kék kövekkel. Gyöngyök is mehetnek.


Ruha...óó, úristen de varrnék ilyenhez ruhát...

[link]

[link]

[link]

Fehér kesztyű mindenképp...soksok tollat, tollat, gyöngykivarrást és csipkét használnék a jelmezhez...acélmerevítős fűzővel, abroncsos szoknyával...

Mindenképpen kifelé álló, hatalmas gallért, vállakat csinálnék, apró összefűzött derekat, és széles, de inkább hátrafele hosszú szoknyát.

Egyébként hol lehet ilyenen indulni?!

2011. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2011. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hosszú, egyenes haj, nagy műszempillák, szemre smink: [link] és mondjuk kék rúzs.. valamivel meg elintézhetnéd, hogy fehéres legyen az arcod...:)

ruhának meg hosszú fehér vagy világoskék csillogó ruha ;)

2011. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem egyből a Narnia krónikái c. filmből a fehérruhás gonosz-boszi jutott eszembe..

google a barátod, meríts ötletet a nőből..xdd

2011. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!