Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van ugg típusú csizmád? Ha...

Van ugg típusú csizmád? Ha igen hol és mennyiért vetted? Miért tetszik/nem tetszik?

Figyelt kérdés

link a félreértések elkerülése végett:D:

[link]

[link]


2011. okt. 23. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs.

Azert nem tetszik, mert egyaltalan nem a stilusom, nem vagyok mar 14 eves, hanem pont ketszer annyi, viszont csinos, elegedett az alakommal es izig-verig no, igy inkabb noiesen, elegansan oltozkodom.

Egyebkent az a mottom, hogy mindennek meg van a maga helye, tehat nem allitom, hogy soha nem lesz ugg csizmam.

Peldaul ha a ferjem bejelentene, hogy telen menjuk fel a hegyekbe ket hetre, akkor lehet, hogy vennek ugg csizmat, mert elvileg az eredeti valoban birja a havat, nem azik be. Arra tokeletes lenne, hogy setaljak benne egy nagyot a hoesesben, vagy a kispadon ulve forrocsokit szurcsolgessek benne, amig a ferjem siel egyet (merthogy en nem szeretek es nem is csinalom jol).

Hat ennyi rola a velemenyem.

2011. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fűzős van, és imádom :D

13L

2011. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerű, sötétbarna magasszárú van, nemrég vettem a C&A-ban 2590-ért. Tavaly szétnyúztam egy szürkét meg egy világosbarnát is :) Azért tetszik, mert nincsen rajta mindenféle csillivilli csittcsatt meg szegecs meg nem tudom én micsoda, és mert még soha nem fázott benne a lábam :)
2011. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!