Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kell felöltözni a szinh...

Hogyan kell felöltözni a szinházba?

Figyelt kérdés

Életemben először megyek magamtól szinázba,tehát nem anyumék visznek.16éves vagyok és a barátom vett bérletet és az egész osztálya ott lesz,megjegyzem 26fiuból áll az egész osztálya...ja meg ó1lány....szóval jó benyomást szeretnék kelteni csakhogy nem tudom hogyan ?!

Kérlek segítsetek tippekkel vagy akár ötletekkel


2011. okt. 24. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Csinosan,szóval ne hétköznapiban állíts be,de azért ne estélyibe sem :D
2011. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Fekete szövetnaci vagy szoknya, hozzá egy csinos felső. Lehet ez fehér blúz, övvel a derekán. Valami színes, de elegáns, díszesebb felső. Vehetsz kosztümöt is, ha van. Ha van valami egyberuhád, ami elegánsabb, az is jó.
2011. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
mindenképpen valami egyszínű sötét, visszafogott dolgot vegyél fel. nyilván a lehetőségektől függ! egy fekete blézer szoknyával magassarkúval jó alternatíva.
2011. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Pont most beszéltük mi és, hogy menni kéne, én még soha nem voltam.

Kb. egy hete kérdeztem ugyan ezt és azt mondták, hogy manapság rengetegen mennek farmerba és hozzá valami elegáns fölsőben.

2011. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
én is menni fogok hamarosan, és én így: van egy párducmintás 3/4-es ujjú felsőm (nem az ízléstelen fajtából), hozzá fekete szűk szoknya, fekete harisnya és fekete (nem túl magas) magassarkú. És ha hűvös lesz akkor felveszek még egy vékony fekete kardigánt:)
2013. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam, akkor mindenki inkább feketében volt, leginkább ezüsttel, esetleg fehérrel vagy szürkével/barnával kombinálva. Egy kevés bordó is előfordult.

Nyilván attól is függ, milyen színház és milyen színdarab, melyik korosztály van jelen leginkább. Egyes daraboknál inkább az idősebbek vannak többségben (ami szerintem jobb is, mert tudnak viselkedni az emberek, nincs annyi vihogás és hangzavar stb.), máskor viszont ha sok a fiatal (ami amúgy örvendetes, hogy őket/minket/ is érdekli), olyankor valóban elég változatos a megjelenésük. Sajnos sokan tényleg farmerban és sportosan jelennek meg, amivel nem lenne baj, de szerintem színházba érdemes elegánsan menni. A farmer még egy csinos felsővel sem mondható elegánsnak. Persze azon kívül, hogy egyesek furcsán néznek rád és esetleg összesúgnak a hátad mögött más nem történik, ki nem dobnak miatta.

Én például biztos nem mennék nagyon színesben, esetleg fekete, ezüst és bordó amiket ugye ott láttam is. Nem volt egyébként egyhangú egyáltalán, a különböző anyagoknak és ruháknak köszönhetően egész szép volt.


Nőknek megfelelő egy alkalmi nadrág vagy szoknya, ez lehet akár egy sima sötét színű szövetnadrág vagy egy egyszerű fekete nadrág is. Ehhez lehet venni bármilyen csinos felsőt, ami színében nem hivalkodó és alkalmi kistáska, vagy ha az nem megoldható, akkor egy elfogadható táska, amire rá lehet fogni, hogy alkalmibb.

Cipő magassarkú, de aki nem szereti vehet laposat is, csak abból is inkább elegánsabbat, pl. ne balerinacipőt. Persze ez is olyan, hogy aki ahhoz ragaszkodik felveheti, úgysem látszik amíg ül, utána pedig nem kell vele törődni, ha megbámulják a folyosón vagy a mosdóban.


A férfiaknak sem kell öltöny, egy elegáns fekete nadrág, fekete alkalmi cipővel és egy ing (fekete, fehér, bordó, szürke, fehér valamilyen vékony színes csíkkal stb., bármi ami valahogy kinéz).

Télen pedig egy egyszerű pulóver.


A haj esetében meg lehet csinálni, a nők sokszor nagyon kicsípik magukat, de férfiaknak a túlzott zseléhasználatot nem ajánlom.

A smink is csak kicsit több a visszafogottnál, a nagyon drámai smink (a a füstös szemhez hasonló) már általában ki szokott lógni. De télen még talán jobban elmegy, olyankor többen viselnek hasonló sminket.


Fiataloknál amúgy a viselkedést nézik (ha vegyes a közönség és nem csupa fiatal van), én is kb. 15-17 évesen voltam először, meg is dicsértek az emberek a ruhánk és a viselkedésünk miatt (a telefont kikapcsoltuk, csendben, nyugodtan ültünk végig, udvariasak voltunk, nem tolakodtunk sehol ilyesmik) és mondták is, hogy milyen jó, hogy a fiatalabbakat is érdekli a színház.

2013. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!