Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mállik szét minden...

Miért mállik szét minden gatyám nagyon gyorsan a két láb között?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Mert lehet összesúrlódik a combod, nekem is ez volt régen mikor volt rajtam felesleg.
2011. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
38%

Szia!


Az első válaszadó válaszát szeretném még kiegészíteni annyival, hogy valószínűleg olyan nadrágokat vásárolsz, aminek a varrása gyenge minőségű.


Üdv. Péter

2011. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van,kiskorom óta.Félév a max,amit egy farmer kibír nálam.Mindegy,hogy 20ezer vagy 2ezerbe kerül...Most már csak max 5ezerért veszek farmert,mert úgyis kuka lesz.Az a baj,hogy valakinek felesleg sem kell az összeérő combokhoz...Alkati dolog is lehet,nem feltétlenül súlyfelesleges az illető...

Nekem a fenékrésznél is sajnos kopik nagyon...Ne hagyd,hogy nagyon látszóan elkopjon a farmerod,mert ha addig hordod amíg tudod,egyszercsak csúnya repedés lesz belőle amikor nagy társaságban vagy.Szóval 1 megoldás van,gyakran kell farmert venned...

2011. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

a combod belső felén van felesleg, és ott dörzsölődik össze. ezáltal kopik.

nekem is van ilyen jellegű problémám, a megoldás, hogy több olcsóbb nadrágot kell venni, és gyakran cserélgetve hordani. így lassabban megy tönkre 1-1 darab.


nálam jó esetben 1 évet bír ki egy gatya, ami sztem nem is olyan rossz. :)

vásárolj turiban, ott olcsó, és viszonylag jobb minőségű cuccok vannak mint a kínaiban.

2011. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen gondom, viszont a ferjem jar igy allandoan a nadragokkal es szerintem is a combok surlodasa okozza. O nem kover, csak siman sportol sokat, izmos a combja, igy vastag is, de ferfias, keskeny csipoje van, igy a combjai osszeernek, elvekonyodik ott a nadrag.
2011. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
duci a labad es osszesurolodik.amugy en is igyvoltam...most meg ugy vagyok hogy van egy gatyom amit imadok, anyum varrta nekem de nagyon treni lett( csogatya) es mar 3 eve jo nekem, azert tartom az alakom, hogy ne hizzam ki!
2011. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem az határozza meg h vastag e a lábad, és összeér e. Sosem voltam vékony csaj, most sem vagyok az. Ez nadrágfüggő. van olyan nadrágom ami már most lesz 3 éves és semmi baja. van amelyik meg 2-3 után kikopik a combom között.
2011. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*2-3 hónap
2011. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szoktál sokat bicajozni? Mert bizony a bicikli ülése nagyon tudja koptatni a nadrágot.
2011. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!