Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted hogy all ez a...

Szerinted hogy all ez a nadrag K. Kardashianon?

Figyelt kérdés

Szerintem borzalmas.

Te kimennel igy az utcara?

Nem maga a nadrag rossz szerintem, hanem neki elonytelen.


[link]

[link]


2011. okt. 25. 14:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Masodik link: [link]
2011. okt. 25. 14:39
 2/6 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon rossz :D
2011. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valóban ez a nadrág nem áll jól neki. Nagyon szép formás feneke van, de itt borzalmasan néz ki.
2011. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem Kimet de ez a nadrág tényleg szörnyű :D
2011. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tetszik a gatya nekem sem.

De Kim Kardashian még egy krumplis zsákban is jól nézne ki;-P

2011. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha egy kiscsaj megkérdi, hogy jól áll-e a naci, akkor automatikusan nem. Ha egy srác megkérdi, akkor biztos ezt a csaja akarta mejérdezni, de neki ott sem kellene lennie a vásárlásnál, mert csak zavaró tényező. Nem a csajának kell, hogy tetsszen, hanem, hogy jól nézzen ki.

Mivel itt kiscsaja kavar, mint állat, haza kell menni, elfelejteni, és kicsajszi majd leszüli az unokadöminget. Na, ilyenkor kell észnáél lenni, mert n barmoigyüs módszereket ismer a gaz vállakoozó.

Nem, én nem mentek meg senkit, ne válaszoljatok, de egy srácnak nem dolga az ilyen manimpualtív feminista sz9veg lesz.

2013. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!