Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok nektek melyik öltözék...

Csajok nektek melyik öltözék tetszik a legjobban egy fiún?

Figyelt kérdés
Minden fiúnak és lánynak van olyan ruhája amiért megbolondulna a másik nem. Úgyértem például van olyan lány akinek iszonyatosan bejön a fiún egy ing. Én mint fiú én teljesen odavagyok a lányokon lévő tapadós pólókért, mert szerintem nagyon jól néznek ki. Erre lennék kíváncsi, hogy mik jönnek be nektek, de nagyon egy fiún? Ha ing milyen? Stb. Köszi csajok! ;)
2011. okt. 25. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:

bokáig érő bőrkabát. persze ehhez stílus is kell.

amúgy nem szeretem az ilyen inges kiöltözött srácokat, inkább a lazább/sötétebb öltözködés tetszik.

2011. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ jöhetnek még! :))
2011. okt. 25. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, ha egy fiún ing van, de ne olyan hivatalosan álljon rajta XDD vagyis mondjuk legyen felgyűrve az ujja egy laza farmerral. :)
2011. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ink nekemis nagyon tetszik,de persze valami jó farmerral,meg pl az ing alatt egy póló ink kigombolva s felgyürve az ujja:) pl ilyen: [link]
2011. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön a bőrdzseki, a bakancs, a fehér póló és a V-nyakú felsők.

Pl.: [link] 19L

2011. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A galléros póló! Annyira szexii.. persze kigombolva. Pl egy ilyen: [link]


Meg a bőrdzseki-napszemüveg-fehérpóló kombó.. (és ez nem ruha, de a cigi is nagyon szexi tud lenni)


17/L

2011. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

van pár, de ehhez kell olyan pasi is, aki bejön, meg hogy stílusban legyen... és persze ezek nem egyszerre :D

-különlegesebb bőrnyakláncok és karkötők (de nem a szegecses típus)

-kalap (ez a fedora jellegű, klasszikus)

-elegánsabb típusú egyszínű vagy kockás ing, feltűrt ingujjal

-hú, azt nem biztod, hogy sikerül jól elmagyaráznom, angolul tudom rá a szót ("dress coat/jakcet")... ilyen elegánsabb kabát, normális hosszú, csak kicsit olyan, mint egy szmokingfelső, kicsit eláll az alja... és vászon...

de a ballonkabátot is nagyon szeretem férfiakon

-elegánsabb sál :)

2011. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
rockeres feeling
2011. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es, amiket felsoroltál, az mind hányadék, bööeeee...
2013. ápr. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!