Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még a tanga mostanság?...

Divat még a tanga mostanság? és lesz tőle valami bajom ha mindennap azt hordom?

Figyelt kérdés
néha lehajolok és kikukkan a nadrágomból a fiúk megbámulják, de nem tudom divat -e még.
2009. máj. 4. 17:59
 1/5 anonim válasza:
100%
bajod nem lesz tőle. azért bámulják mer van. meg mert szexmániások egyesek. amúgy mindenki maga dönti el sztem. ha azt szereted hordd azt. én spec azt is hordok meg franciát is. sztem ez saját. senki nem szóljon bele
2009. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is.. ami kényelmes azt hordod. én pl leggyakrabban franciát hordok, mert számomra az a divatos és kényelmes, elvégre azt nem látják sokan hogy milyen fehérnemű van rajtad.
2009. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hordok :) Mindenkinek ami az igénye.

Fehér nadrág alá azért mindig jól jön :)

2009. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már 6éve tangát hordok, csak tangát és nekem nincs vele problémám. Azt hordasz ami tetszik, bár a tundra sztem nagyon ciki, a francia bugyi meg azért nem tetszik, mert szoktam látni csajokon hogy a nadrágjukon átlátszik hogy francia bugyi van rajtuk, és nem mindig világos hogy francia v tundra.
2009. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Divat. De a bugyival nem az a baj, hogy nem divatos, hanem az igénytelenség. 1. Nagyobb baj,hogy a lányok nem ügyelnek a tisztaságra. 2. Vérciki, ha egy lánynak előbb látja egy pasi a bugyiját, mint a nevét megtudná. 3. A bugyivonalon levő tetkó is vérciki, ha nem vagy ápolt és nem tiszta se a fehérneműd (akár divatos, akár nem) se a felsőruhád.
2009. máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!