Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség?! Holnap este buliba...

Segítség?! Holnap este buliba megyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Holnap lesz életem első bulija = 15 éves vagyok,lány.És halvány lila gőzöm sincs,hogy mibe menjek,ti mibe szoktatok menni?És valami sminket tudtok ajánlani?

Nagyon hálás lennék,köszi


2011. okt. 26. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez attól is függ, h milyen jellegű buliba mész:) de leginkább attól h milyen a stílusod, milyen ruhákat szeretsz és mikben érzed jól magad... én vmi cicanacit ajánlanék vmi csini cipővel (ha hordasz magassarkút akkor pesrze abban), ha nem akk vmi topánka, de semmi esetre sem tornacipő:D hozzá vmi csini felső, esetleg ejtettvállú vagy kivágott, szép élénk színben pl pink:)

hajad ha hosszú egy kis hullámosítás, vagy ha inkább vasalod, akkor a felsővel egyező színű masni vagy virágos csat:) sminknek pedig egy szép szájfény, szemedet húzd ki feketével, szempillaspirál meg az alapdolgok:)

2011. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Leírom én miben szoktam menni, aztán majd meglátjuk, te neked mi a véleményed róla.

Világos szaggatott csőnadrágom van, de csak ilyen szolidan, nem nagyon brutálisan rongyolt nadrág. picit magasabb sarkú cipő, [link] ilyesmi felső, csak fekete és szürke virágmintás. a hajamat beszoktam hullámosítani, és feltűzni, hasonlóra mint a barátok köztben az Aliznak.

Sminelni mindig csak natúrra, esetleg kicsi bronzosra.

Szerintem a természetességnél nincs is jobb :)

15/L :)

2011. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,szórakozóhelyre mennék az uncsimmal :D

Én is farmerre gondoltam meg egy olyan féloldalú felsővel,olyanom pont van :D holnapig meg beszerzek életem első magassarkúját valami ilyesmit szeretnék : [link]

[link]

[link]

Remélem nem fogom kitörni a nyakam,hajlamos vagyok elesni az egyenes úton is.Sajnos a hajam válltól pár centivel ér,és azt hiszem azt is fel fogom kötni,úgy jobban áll :)

A sminket nem akarom túlzásba vinni,szóval szerintem épp,hogy lesz rajtam valami :)

Még egyszer köszi a válaszokat

2011. okt. 26. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne menj magassarkúban bulizni,ha nem jársz benne magabiztosan.Teljesen új cipőt,az első használatkor pedig ne buliba vegyél fel.Előtte érdemes bejáratni,mert van rá esély,hogy feltöri majd a lábad,vagy egyszerűen csak nem tudsz majd benne szépen menni.


21/L

2011. okt. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben,akkor nézzek valami mást :)

Köszi szépen,hogy írtál

2011. okt. 26. 17:32
 6/6 anonim ***** válasza:
A három közül felveheted bármelyiket, nem túl magasak, semmi különös nincs az ezekben való járásban. Viszont nem túl szépek, nem érik meg az árukat.
2011. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!