Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok 1 napon belül...

Ancsa99 kérdése:

Hol találok 1 napon belül 4000ft alatt haloweeni ruhákat?

Figyelt kérdés

Már csak egy napom van a haloweeni bulim ig léci segítsetek küldjetek linkeket ahol lehet vásárolni bármit

előre is köszzzzzzzzííííííííí


2011. okt. 26. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

te is tudsz készíteni,valahogy fel turbózod az egyik meglévő ruhádat:)

meg bijou brigitte-ben láttam ilyen haloween-es kiegészítőket.tök jók.

2011. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi akarsz lenni amúgy?
2011. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én két éve boszinak öltöztem, saját készítésű ruhával.

Kellékek:

1 csomag plüss témához illő filcmatrica (papírboltban 600 Ft-ért vettem)

1 citromsárga/vagy narancssárga harisnya

1 fekete harisnya (mindkettőt kínai boltban vettem egyenként 200 ft-ért)

1 pár fekete magassarkú, vagy magassarkú csizma (gondolom van otthon)

1 fekete, minta nélküli női felső (csőtop is simán lehet, trikó, stb... enyém csőtop volt, de kínaiban ezt is kapsz úgy egy ezresért)

1 akármilyen miniszoknya (én kilós turiban vettem egy ilyen vízszintes csíkokból rongyosan összevarrtat potom 90 ft-ért, de szerintem sima fekete is megfelel)

1 db tök

úgy 1 m drót, és ugyanennyi valamilyen vastag szalag

1 db világítós mécses

hajlakk

sminkcucc

hullámcsatt

biztosítótű

fekete/vagy narancs körömlakk

A matricákat szépen rászereled a biztosítótűkre, illetve hullámcsattokra. (Vehetsz simán filclapot is, papírboltban úgy 200 ft körül mozog egy A4-es, de erősebb kartonlapok is simán megfelelnek, csak akkor többet kell szórakozni vele. Ez esetben tököket, meg kis denevéreket, pókokat vágj ki belőle, én ilyen kész matricákat vettem.)

Denevérek, pókok mehetnek a hullámcsattra, tökök meg a felsőre, szoknyára elszórva.

A citromsárga harisnya megy alulra, rá a feketét kell húzni, amit előtte jóóó alaposan szétszaggatsz ollóval. :D

A magassarkú adott.

Hajat jól be kell tupírozni, bele-bele csatolgatni a denevéres/pókos csattokat.

Körmöt tetszőleges színűre kell lakkozni.

Smink... Na ez bonyolultabb. :D Én jóó füstösre festettem a szemeim, alul is jól kihúzva, és a sötét szemhéjpúdert egyszerűen elkezdtem kifele satírozni, majd összemostam a durván felrakott arcpirosítóval. Iszonyú jól tud kinézni. Extra rúzs lehet esetleg, szigorúan vörös, én egyszerű rózsaszín szájfényt használtam.

Nnnaés, szabadon maradt karokat, felsőtestet lehet jól összemaszálni helyenként sötét szemhéjpúderrel, hogy olyan piszkos hatást érj el. Nagyon tuti! :)

Tök... Én kifaragtam olyan standard-re, mint általában szokták, bele a mécses. Itt kell okoskodni... Ráhajtod a drótot körbe, mint egy keretet. Én úgy csináltam, hogy kis kör alulra, egy még jóval feljebb, majd két drótot áthajtottam alulról az egészen kereszbe, és a körök találkozásánál rögzítettem így ugye 2x4 ponton. Fűztem a tetejébe két szalagot, mint a szatyor füle, és azt hurcipáltam magammal. :D

Hatalmas sikere volt! :) És, ha van otthon egy-két alap ruhadarabod, simán ki kell jönnie a fent említett keretből. :)

2011. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, holnap délután besétálsz egy közeli jelmezkölcsönzőbe, szerintem 2000ért kapsz valamit.
2011. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm nektek :

nos a boszi jelmezre nincs időm de azért köszi:)))

a kölcsönzés is jó ötlet de nemtudom

2011. okt. 27. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!