Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolsz erről a cipőről?...

Mit gondolsz erről a cipőről? Nekem nagyon tetszik, de nem vagyok biztos benne hogy megéri az árát.

Figyelt kérdés

Erről a cipőről lenne szó: [link]


Már napok óta azon gondolkodom hogy megrendeljem e vagy ne, de valahogy nem tudok dönteni. Szállítási költséggel kb. 24-25ezer forint lenne.

17/L


2011. okt. 28. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ennyi pénzt maximum akkor adnék ki egy cipőért, ha az Converse lenne :P

Egyébként szerintem nem éri meg, és ha kicsit körülnézel a hazai boltokban simán találsz hasonlót fele ennyiért, ha szemfüles vagy még olcsóbban. Inkább spórolj valami normális dologra, mondjuk kocsira, jogsira vagy vmi fesztivál belépőjegyre stb...

2011. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sok oldalt végignéztem hasonló cipő után kutatva de sehol nem találtam. Ebay-en is kerestem, találtam is egy hasonlót de sajnos az fekete volt. De ha neked (vagy bárkinek) van valami jó linked akkor nagyon szívesen fogadom :)
2011. okt. 28. 22:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg, kategóriáján belül gyönyörű. Fel nem venném, de hasonlót se, azért elismerem, hogy nagyon szép :)
2011. okt. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem szemely szerint nem tetszik, pontosabban nem az en stilusom (eleve 178 magas vagyok, hordok magassarkut, de a platformot kerulom). Mivel nem is igazan tanulmanyozom emiatt es nem is figyelem az ilyen jellegu cipoket, igy nem tudnam neked megmondani, hogy lattam-e mar pont ilyet, de nekem ezek a stilusuak mind nagyon egyformaknak tunnek.


Ettol fuggetlenul:

nekem is vannak hoborjaim, igy en szemely szerint szoktam kiadni cipoert, csizmaert ennyi penzt nem is olyan ritkan. Azert, mert az az adott par (vagy tobb par) nekem nagyon tetszik es szuksegem van ra.

SZoval ha valoban szukseged van ra es penzed is van ra, akkor rendeld meg, mert boldog leszel.

De ha erosen bizonytalan vagy, akkor inkabb hagyd, mert utolag banni fogod. Ezt neked kell eldonteni.

(Viszont erzem a kerdesedbol, hogy az arat sem tartod hihetetlenul jo vasarnak, igy megis azt mondanam, hogy varj kicsit, jard 6x korbe a varost es probalj meg eloben talalni egyet, amit fel is probalhatsz, meg akkor is, ha az sem lesz olcsobb. Mert az lenne az igazan durva, ha raszannad erre magad, megrendelned, tetszeni is es a merettel lennenek gondok.)

2011. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sajnálnám rá a pénzt. Mert ezt a cipőt nem lehet jól kihasználni. Alkalmi, lehet, még ötször sem hordanád.
2011. okt. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezek nem tetszenek?


[link]

2011. okt. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az előző link nem lett jó.

Itt van 3 piros kedvezőbb áron. Mit szólsz?


[link]

2011. okt. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Öhhm sztem ez a Deichmann-os egy picit mamis:S:D

ami a kérdésben szerepel az viszont széép:) bár szerintem ha nem vagy benne biztos h megrendeld-e vagy sem, inkább érdemes lenne cipőboltokban körülnézned:) Zara, Bershka is tele van iylesmikkel vagy esetleg Primo Valerio, Tamaris:)

2011. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
háát nem adnék ki érte ennyi pénzt. de ha tényleg szüksége dvan rá, és nem sajnálod a rávalót, akkor miért ne?
2011. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!