Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek van fullcap v. snapback...

Akinek van fullcap v. snapback az segítsen lécci :D Jólenne nekem a méret?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék netröl rendelni snapback sapkát de körbemértem a fejem és 53-55 cm kb. és a legkisebb fullcap 56-os ami sztem jólenne de a snapback-et mennyire kéne összehuzni h jólegyen mer ha továbbkéne patentolni mint az uccso patent és továbblóg az az állítóka az már hülyén néz ki
2011. okt. 30. 20:51
 1/3 anonim válasza:
szerintem te elnéztél valamit a fej méreteddel kapcsolatban,hány éves vagy?,tuti,hogy nem 53cm szerintem az 56os bőven jó lenne,mert általában el vannak méretezve,tehát...a snapback pedig attól nem kell félned,hogy nagyon össze kell húzni,direkt úgy csinálták,hogy ilyen gondok ne forduljanak elő,egyébként én is most egy snapbacket akarok venni,csak Magyarországon még nincsenek annyira,Amerikából meg nem merek rendelni,ha ebben te tudsz nekem segíteni,írj vissza,köszi...remélem én is tudtam segíteni ebben...:D
2011. nov. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Danzou válasza:

Vannak Magyarországon, de leginkább sporttal kapcsolatos sapkákról tudok.

NBA, NFL..


[link]


Itt nézelődj, hátha megtetszik valamelyik!

2012. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az előző hozzászóló nem látta, hogy az első kommentelő tavalyról írt, 2011-ben még sehol sem voltak. Ma meg 2013 és sokan szeretik, én is, mindig hordom.
2013. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!