Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti mit gondoltok?

Lányok! Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Lányok! Ti mit gondoltok arról az összeállításról, hogy zöld szoknya, narancssárga felső, lila harisnya, és citromsárga magassarkú? Szerintem aranyos összeállítás! Szerintetek?:)
2011. nov. 1. 21:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
57%
Furi, de jó lehet.
2011. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Az én ízlésemnek túl tiritarka. De ha megfelelőek az árnyalatok, akár jó is lehet. :)
2011. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
túl színes:S de ahogy te gondolod...eléggé papagájos de ha az árnyalatok hasonlóak akkor elviselhető...
2011. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezem.:) Ne nézzetek hülyének, de nem egyformák.:) Mindegyik rikítóan világos, mint valami kétlábon járó papagáj.:) Kíváncsi vagyok, milyen így végigmenni a városon :D
2011. nov. 1. 21:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában nagyon fiatal lányok vagy bölcsészek szoktak ilyen cumókat felvenni. Ha neked bejön és így akarsz végigmenni a városon, tedd bátran.
2011. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön, középzöld szoknya, élénk narancs felső, sötét lila harisnya és citromsárga cipő. Enyhítheted az összképet fekete táskával és kabáttal, ha neked sok. Megnézném az utcán de irigykedve:-)
2011. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Hát nekem nem tetszik, de mondjuk egyáltalán nem is az én stílusom. Ha tetszik, vedd fel.
2011. nov. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
nem az én stílusom, de azért hülyülés képp kipróbálnám :D, és elképzelve nem olyan rossz, bár szerintem kortól is függ
2011. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó lenne mert olyan papagájos és a papagáj a kedvenc állatom
2012. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
a poló inkább legyen lila a cipő mondjuk zöld úgy jobb lenne
2012. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!