Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanában menő az olcsó cipő?

Mostanában menő az olcsó cipő?

Figyelt kérdés

Egyre több olyan embert látok, akikről tudom hogy van valami drágább deszkás cipője, (pl vans, etnies, dc stb...) és most már kínais cipőt hordanak, most ez lett a divat?:o

(ne értse félre senki a kérdést, semmi bajom azzal, hogy valakinek nincs pénze rá, csak furcsállom)


2011. nov. 2. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem divat, szimplán csak van akinek az jobban tetszik. Mint mondjuk nekem is :)

14/L

2011. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem röhejes, hogy ennyire a divat körül forog minden. Lehet, hogy a másik nem illett a ruhájához, vagy a barátjánál hagyta, vagy sáros lett. Nem hinném, hogy az , hogy valaki milyen drága cipőt hord a divattól függene. Vannak olcsó jól kinéző cipők, és randa drágák is. Lehet, hogy valakinek az olcsó jobban tetszik.
2011. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és nem azért hordanak kínai cipőt (aminek több mint a fele nem is kínai de sebaj) mert nincs pénzük rá, csak van aki szereti az ízlésesebb cipőket is, nem pedig azt akarják látni és érezni hogy csónak van a lábukon ;)
2011. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egyrészről talán azért mert nincs pénzük az embereknek.. és ezen spórolnak! Másrészt meg talán azért mert rájöttek, hogy azért mert elmegy egy Nike boltba és megvesz egy 10.000Ft-s cipőt azzal nem lesz menőbb!

Pl nekem személyszerint lenne pénzem márkás cipőkre még sem veszek! EGy edző cipőt tudok venni a kinaiban is.. ha egy csizmát akarok, szinte már a kinaiba megkapom ugyanazd negyed annyiért.., és stilusosabb is már lassan! Sokan a tartósságára fogják, hogy jobban birja a márkás.., amit ismét cáfolnék! :) De ez csak egy vélemény..

2011. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

és nem azért hordanak kínai cipőt (aminek több mint a fele nem is kínai de sebaj) mert nincs pénzük rá, csak van aki szereti az ízlésesebb cipőket is, nem pedig azt akarják látni és érezni hogy csónak van a lábukon ;)



hátigen...de ismerek olyat aki tényleg megteheti, mert tudom hogy több dc cipője is van, és most kínais deszkás cipő van rajta, szóval ugyanúgy csónak :D

2011. nov. 3. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!