Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sürgős kérdés pesti koktélruha...

Sürgős kérdés pesti koktélruha-vásárlással kapcsolatban! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
szóval két napon belül felutazom pestre hogy a szalagavatómra vmi szép ( szaténos jellegű) koktélruhát vegyek. vidéki vagyok, szóval szükségem lenne egy kis segítségre hogy hol tudnék ilyet venni, szeretnék célirányosan menni! minden ötletet szívesen fogadok, és azt hiszem szívesebben keresnék fel "eldugott" kis butikokat mint plázát. előre is köszi a segítséget! :)
2011. nov. 2. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, nem eldugott, de a Westendben van egy jó koktélruha bolt, a nevét nem tudom, de a kajáldák közelében van. Olyan 15000ft körül már kapsz ott nagyon szépeket, és jó a választék.
2011. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is a Westendet javasolnám, ott vettem egy szépet 2 éve.

A földszinten van több alkalmi ruha bolt is, és valamelyik emeleten keresd meg a Dress Boxot, ott rengeteg ruha közül válogathatsz.

2011. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!