Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen jól kombinálható...

Milyen jól kombinálható cuccokat vegyek az őszre? 15/L

Figyelt kérdés

Mostanra kezdem érezni, hogy kialakulna a stílusom.

Eddig már annyi cuccot vettem őszre, de valahogy nem mentem vele semmire, mert össze-vissza megvettem ami megtetszett, és akkor most olyan helyzetbe vagyok mintha lenne egy nőies felsőm meg egy edzőcipőm, hogy nem tudom őket felvenni egymáshoz.

De már most inkább a csajos, nőiesebb cuccok tetszenek. Mondjuk a Tally Weijl ruháinak 60%-a tetszik. Ehhez viszonyítva, segítenétek hogy milyen dolgokat kéne vennem, amiket jól tudok kombinálni? Lehetőleg minél olcsóbban.

Képeket is mutathattok. :)

Előre is köszi!


2011. nov. 3. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Elnézést az offért, de ugyanebben a helyzetben vagyok, úgyhogy engem is érdekelnek a válaszok. Bocsi tényleg. :S
2011. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet megválaszolni úgy h mindenkinek jó legyen. De azért leírom h én h vagyok ezzel : ha van egy nyári kedvenc felsőm akkor ahhoz felveszek egy olyan felsőt ami ilyen megkötős ,lehetőleg olyan színekben veszem az ilyen felsőket ami mindenhez megy(szürke,fekete,fehér). Én sem hordok magassarkút,de ezek a mostani cipők amiket mindenki visel úgy általában megy mindenhez .még egy kivágott felsőhöz is. Ha például van egy hosszabb típusú felsőd (tunikaszerű) ahhoz nyugodtan vehetsz fel egy olyan nadrágot ami passzos és hozzá a cipő v a csizma. Ha belinkelsz egy két képet a ruháidról akkor szívesen segítek:)
2011. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első lépés, hogy veszel néhány alapdarabot.

- nadrág (lehetőleg fekete vagy olyan szín, amit sokat hordasz, de ne legyen mintás lehetőleg)

- farmer- akármilyen lehet, egyenes vagy csőnadrág, világos vagy sötét, de ne legyen nagyon extra a koptatása vagy a varrása

- szoknya (lehetőleg fekete vagy olyan szín, amit sokat hordasz)

- blézer vagy kardigán


Ezek olyan alapvető dolgok, amik mindenkinek a szekrényében megvannak, lehetnek teljesen hétköznapiak.

A többi adja meg a te saját stílusodat. Amit ezek után vásárolsz az tesz téged egyéniséggé, ez már a te ízlésedtől függ. Az alapdarabokkal pedig könnyen kombinálhatod őket, mivel azok semlegesek (ezért jó a fekete), viszont nagyon könnyű feldobni őket különböző pólókkal vagy kiegészítőkkel.

Amikor vásárolsz, vagy megtetszik valami, mindig gondold át, hogy mivel tudod felvenni vagy kombinálni. Ha nem találsz ilyet, akkor tedd vissza a polcra, mert csak a szekrényben fog állni otthon.


Ha pl. van egy egyszerű farmered, akkor azzal a nőies felsővel amit említettél + egy kicsit magasabb sarkú cipővel teljesen jól tudod hordani, akár egy randira. Ha lazábban akarsz öltözni, akkor ugyanahhoz a farmerhez húzol egy pólót + edzőcipőt és máris teljesen más lett a stílusod.

Ha a nőies felsőhöz szoknyát veszel fel, akkor máris készen van egy alkalmi összeállítás.


A lényeg az, hogy mindig az alapdarabjaidra építkezz.

2011. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

leírok egy párat,amitt jól lehet kombinálni akár nőiesebb,akár sportosabb darabokhoz:D:

-sötétkék/fekete farmer

-fekete legging

-szürke/fekete kötött kardigán

-egyszínű letusztult pólók(nem nyakig érőek,kis kivágás természetesen lehet rajta)-ha szoknyát veszel fel hozzá+kiegészítőket nőies,ha csak egy csőnacival,akkor sportosabb is lehet ha nem veszel kiegészítőket

-fekete/szürke/barna/bézs rövidnaci,amit legging fölé is fel lehet venni


és egy pár összeállítás:

-fekete csőnaci,fekete kötött kardigán(kigombolva),egy póló ami nem fekete(hanem mondjuk piros,élénk-kék,világos barna),amin lehet minta is egy sportcipővel/téli/őszi szőrmés bakanccsal/magassarkúval is jó,ha egy szép nyaklánccal feldobod az összhatás nőies lesz(ha nincs/nem akarsz fekete csőnacit,akkor lehet minden fekete helyett szürke,vagy sötét farmerkék)

-kötött kardigán,legginggel,rá egy vastagabb rövidnaci,rövidnacival megegyező pulcsi,színes top/póló,magassarkú/őszi-téli szőrmés bakancs


és még számtalan variáció(pl a tunikát nem is említettem,vagy a nem kötött kardigánt,belebújós pulcsit...),de eleget írtam,remélem segítettem:)

2011. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hétvégén voltam tallyban, nagyon jó hosszított kardigánok voltak háromezerért. az egyszínű felsőkre is volt 2-t fizet, 3-at kap akció, ezeket jól lehet kombinálni. egy csinos, de kényelmes cipőt vennék még a helyedben, és kiegészítőket. karkötőt, nyakláncot, sálat. egy egyszerű felsőt nagyon jól feldob, egy különleges sál.
2011. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!