Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílus illene hozzám?

Milyen stílus illene hozzám?

Figyelt kérdés

nem tudom megtalálni a nekem tetsző stílust


régen emo akartam lenni de nem tom....az mégse tetszik annyira


cicababa se vagyok,sőt,inkább fiús lány vagyok


szeretem a rock zenét és az érzelmes számokat is


személyiségre makacs vagyok,agresszív is (egy picit),könnyen fel lehet bosszantani,és könnyen meg is sértődök...és néha haragtartó vagyok,de ha olyan valakivel veszek össze,akit szeretek,akkor minél hamarabb kibékülök vele


kb ennyi


ez alapján milyen stílus illene hozzám? gondoltam arra is hogy punk legyek...szerintetek?


13l


2011. nov. 4. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Stílust nem direktbe kell választani, különben csak majomkodás lesz belőle.

Amelyik ruhákban, hajjal érzed a legjobban magad, az leszel Te.


Nem attól van valakinek stílusa, hogy csak feketében jár, vagy emós hajat vágat, vagy szegecses ruhát hord...csak ezt a fiatalok még nem tudják. Akkor van valakinek stílusa, ha MINDIG olyan ruha van rajta, és a haja is olyan, amiben állati jól érzi magát, és amiben magabiztos és csinos. Mert ettől leszel egyedi és stílusos, nem attól, hogy kitalálsz magadnak egy utat, melyiket szeretnéd majmolni, mert látszani fog, hogy csak KÖVETED, de nem ÖNMAGAD vagy.

2011. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmi értelme egy adott stílust magadra venned. Én csak tudom, önmagam keresése közben szinte minden voltam, csak akasztott ember nem; aztán rájöttem, hogy minden, hogy emós vagyok-e, cicababa, rocker, punk, deszkás vagy bármi, a lényeg, hogy önmagam legyek. És ha felkelek reggel, és úgy érzem, hogy elegáns ceruzaszoknya illik hozzám blézerrel, blúzzal és tűsarkúval, akkor azt veszem fel, másnap meg farmerminit toppal, kardigánnal és csizmával.

Szóval teljesen ráparáznod erre a "stílus" témára:)

2011. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)


mondjuk ez igaz :)


én mondjuk mindig úgy érzem magam,hogy ma deszkás cipőt vagy tornacipőt akarok felvenni csőgatyával és egy egyszerű pólóval....de az meg túl tömeges :|

2011. nov. 4. 14:44
 4/9 anonim ***** válasza:
ha töltesz fel magadról képet, megmondjuk, hogy mi illene hozzád. én segítenék. ha gondolod küldj egy képet privátba. 14/Láány
2011. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

képet nem tudom feltenni :|


de amúgy fehér a bőröm,sok anyajegyem van,az arcom szögletes,szőkésbarna a hajam és a nyakamig ér kb,a szemem is barna...és alkatilag átlagos vagyok

2011. nov. 4. 16:34
 6/9 anonim ***** válasza:

akkor legyél gót. a fehér bőhöz az nagyon jól áll. itT nagyon sok goth cuccot találsz. itt pl csizma: [link]

fűzők: [link]

szoknya: [link]

a lényeg hogy feketébe járj, piros vagy fekete rúzs, fekete füstös szem.

2011. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
öööö o.O szerintem hülyén néz ki :/
2011. nov. 4. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, semmiképp se legyél gót 13 évesen O.o

Szerintem szimplán hord azokat a cuccokat, amik tetszenek. Ha a csőnaci tetszik meg a tornacipő, akkor vedd fel. Kit érdekel, hogy másokon is az van? Az egyéniségeddel legyél egyedi, ne a ruháddal tűnj ki a tömegből.

2011. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. nov. 4. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!