Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni zumba gatyát?

Hol tudok venni zumba gatyát?

Figyelt kérdés

Már egy ideje zumbázok,eddig sima adidas naciba tettem,de annyira tetszik az edző zumbás gatyája,meg úgy egyáltalán a zumba gatyák,hogy szeretnék egyet:) a probléma az,hogy sehol se találok,max ebay-ről tudnék rendelni,de ott meg nagyon drága,én max 3000-3500-at költenék rá,ott meg 9200 körül vannak:/

arra is gondoltam,hogy akkor ugyanolyan fazonú gatyát veszek,de azt se találok....linkelek párat,és ha tudtok olyan helyet,ahol vehetnék légyszi mondjátok meg hol és mennyibe fájna...(najó max 5000,de szeretném ha inkább 3000 körül lenne)

linkek:


[link]


[link]


[link]


és a kedvencem*-*:

[link]


köszi a válaszokat előre is^^

15/l


2011. nov. 4. 15:52
 1/4 A kérdező kommentje:

*9200 a legolcsóbb amit találtam kb így első ránézésre,de még kutatok hátha:)

de ez nagyon fontos lenne nekem,de nincs rá 10-20ezrem:/

köszi előre

2011. nov. 4. 15:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a Zumba "márkájú" cuccok elég drágák! Én tudom,hiszen oktató vagyok! Még az oktatói kedvezményemmel sem kapnék 3-4-5000 forintért nadrágot!
2011. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

és ilyen anyagból ilyen szabású,színes nacit esetleg valahol?

vagy mennyiért lehet kb legolcsóbban venni egy ilyen zumba nacit?

2011. nov. 4. 20:18
 4/4 anonim válasza:

Én itt találtam eredeti zumba cuccokat de sajnos nagyon drágák!Pedig én is szeretnék!


zumbashop.hu

2012. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!