Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni olcsón farmert...

Hol tudok venni olcsón farmert, ami NEM csőszárú?

Figyelt kérdés

Keskeny a csípőm, és nem tetszik magamon a csőfarmer, mert nagyon kiadja ezt a hibámat (egyébként tetszik, de ez engem zavar nagyon). Egyenesszárú farmert szeretnék (vagy törököset), de olcsóbb boltokban (Cosmos, Invázió, stb) csak csőfarmerek vannak (végig jártam a Józsefvárosi piacot, ott is...)

Ahol meg van (használt boltok, azok elég gyászosak (tejesen egyszínű, fazontalan, amik sehogy nem néznek ki, és kerülnek ugyanannyiba, mint az újak...)

(Nincs rá 7-8, vagy még több ezer forintom, így márkás boltokba nem nagyon járok.)

Ha valaki tudja, Bp-en hol tudnék venni, írja meg, köszi.


2011. nov. 6. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Boltot nem tudok mondani, de én mindig kínaiban veszek farmert, ott szokott lenni mindenféle.

A keskeny csípő meg szebb mint a széles, szóval nem értem mi a gondod ezzel.

2011. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy nincs derekam.
2011. nov. 7. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez a bajom. Keskeny a csípőm és semmi derekam.

Én mindig a Tally Weil-ben vásárolok nadrágot, mert ott mindegyik nagyon jó szabású, sztreccsesek, és mindenhol passzolnak.

És most van egy jó hírem. Most hétvégén lesz a Joy Vásárlási Láz, és Tally Weil is részt vesz az akcióban, így minden terméket 20% kedvezménnyel tudsz megvenni!

Tehát ami mondjuk 7-8 ezer forintos farmer, azt meg tudod venni kb. 5500 ft-ért. ÉN tutira megyek!

Itt tudod megnézni, hogy melyik városban, melyik bolt vesz részt az akcióban. Meg azt is, hogy még milyen márkák lesznek: [link]

2011. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Online aukciós oldalakon,pl Vatera,Teszvesz , rengeteg farmert árulnak,jó áron,ott nézz szét.
2011. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nézem folyamatosan, de nincs a méretemben soha, vagy túl nagyok vagy extra kicsik, és nem merek postán rendelni, mert eddig sose lett még jó, hiába mérettem le:-S
2011. nov. 30. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!