Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözködik egy rocker/got...

Hogy öltözködik egy rocker/goth srác?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16/f vagyok. Már lassan egy éve,hogy rátaláltam erre a 2 stílusra ami tényleg illik hozzám. Eddig,csak hallgattam,és ismerkedtem a két stílussal,az öltözködésemben ez nem látszott meg.

Ezen szeretnék most változtatni. Milyen ruhákat javasolnátok a hétköznapokra,iskolába,akár pár kiegészítővel.

Persze,itt nem az acélbetétes bakancsra és a szimatszatyorra gondolok. :)

Már vettem pár (2db) zenekaros pulóvert,de nem szeretném,ha ebből állna a ruhatáram.


2011. nov. 6. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Google van, képeket találsz. [link]

Ezekből már azért rá lehet jönni hogy öltözködnek.

Sötét cuccok, fekete hosszú bőrkabát, bakancs mindenképp. Meg ha nem hosszú a hajad akkor növeszd meg, azt imádják a goth/rocker csajok.

2011. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Farmer(nem cső), bakancs télen-nyáron, mivel ez alapkellék, és amúgyse meleg! Ingek, ne fesd magad és a hajad se vasald. Persze ezekből mind fekete.
2011. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

csak simán sötétebb cuccok

esetleg Dr martens bakancsok

hosszú haj

zenekaros pólók

2011. nov. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2. válaszoló hülye, ne hallgass rá. Egyáltalán nem muszáj a bakancs, ekkora egetverő marhaságot, már megbocsáss...

Azt veszel fel, amit szeretnél. Ha átlagosan, akkor átlagosan. Ha meg ki akarod alakítani az öltözködésedben, akkor amit javaslok. Kövesd a szíved, azt vedd fel, ami tetszik. De olyan nincs, hogy kötelező, mert akkor nem leszel rocker. Lehet bakancsod, bőrkabátot, fekete cuccaid, de nem kell állandóan ezeket hordanod, ha nem érzed magad jól benne.

érted ?

2011. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Persze,gondoltam,hogy nincs olyan,hogy kötelező. Én valahogy sokkal jobban érzem magam sötét cuccokban.

És van pár rocker ismerősöm,de suliba,csak nagyritkán járnak bakancsban.

2011. nov. 7. 16:55
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze, mert divatb*zik...
2011. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező: mit értesz goth alatt? Oldschool, viktoriánus, cyber...?


A rocker: szerintem hétköznap azért nem kötelező bakancsban és tornacipőben lenni. Már a rocker/egyéb dark lányok többsége is kezd leszokni róla. Koncertre való az, meg bulizni. AMúgy sima fekete cipő megteszi (mondanám, hogy felnőtteknél elegáns utcai, de te még kicsi vagy ehhez:).

Alapjáraton fekete, sötét színű ruhák. Nyáron persze simán belefér 1-2 fehér póló/trikó is. Szóval sötétkék, sötétzöld/barna/szürke is simán mehet más fekete cuccokkal. A zenekarod pólókat/pulóvereket hanyagold, igénytelenséget közvetítenek. Fekete farmer, 1-2 lánc. Ezüst színű kiegészítők, fekete bőrök. Linkelgetek inkább asszem:)


Cipő (mondjuk ebből sok van, ami ennyi idősen még röhejesen állna...de hátha később sem felejted el:)


[link]

[link] (tipikus férfi goth viselet)

[link]

[link]

[link]

[link]


nadrág:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (az egyik legtipikusabb férfi goth nadrág, a fekete csíkos, lehet akár hajszálcsíkos is, piros-fekete is stb.)

[link]


felső:

[link] (fehérben és bármilyen sötét színben is)

[link]

[link] (bármiylen necces, hálós, szaggatott cucc)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


pulcsi, kabát:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

+ sima szövetkabát, bármeddig érő

2011. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Húú,az utolsó válaszolónak nagyon köszönöm a tartalmas válaszát,elképesztően sokat segített. :)

Még annyi kérdésem lenne,hogy ilyen felsőket,hol lehet vásárolni,mert boltban még sosem láttam ilyet. (vagy csak netről rendelhető?)

2011. nov. 7. 21:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Turkálókban gyakorta szembejönnek ilyen darabok.

Egyébként netről lehet rendelni (ebayt javasolnám, a darkshop, shark, x-tray, aderlas, stb. elég nagy lehúzások).

2011. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Aha,úgy látom gyakrabban fogok túrkálóba járni. :)

És kiegészítők közül tudnál linkelni párat?

2011. nov. 7. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!