Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az acélbetétes bakancshoz...

Az acélbetétes bakancshoz melyik szín mit jelent?

Figyelt kérdés
A feketét tudom, hogy a semleges rocker, a fehér meg a rasszista. :)
2011. nov. 7. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a vörös meg hogy vettél már részt utcai bunyóban (bár szerintem ezt annyira nem veszik komolyan)
2011. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából tökmindegy. Nincsen egységes jelentésük.

Mindenki olyan fűzőt rak bele amilyet akar, a punkok meg olyat amilyet kapnak. :)

2011. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

mindenhol mást írnak, ezt tök utálom, nem lehet eldönteni, hogy mi is igaz. Fekete: Nincs jelentése, így bátran viselheti mindenki.

Fehér: Talán a legismertebb, jelentése rasszista (nem csak skinek hordják).

Sárga: Zsidó gyűlölőt jelent.

Kék: Rendőrellenességet, rendőr gyűlöletet jelent.

Piros: Punk, nem kommunista (a kommunista esetében a baloldali fűző piros a másik fekete). Az anarchisták csak a jobb oldali bakancsban hordanak piros fűzőt.

Zöld: Érdekes jelentésekkel bír, elsősorban füvest jelent, de környezetvédőként is azonosítható (tehát ha megállít egy zsaru a zöld fűző miatt, mondd hogy környezetvédő vagy XD).

Neon: Egyértelműen drogost jelent(ilyet még nem láttam).

Narancssárga: Egyes források szerint skinhead-ellenességet jelent, bár ez nem biztos.

Lila: Homoszexuális, illetve, ha a balban lila, jobban akármi más, akkor biszex, ha csak a jobban lila, akkor transzszexuális.(ferdehajlamú bakancsos?! o.O)

Rózsaszín: Divatember (nőnemű). De ha fekete a bakancs, akkor csak Glam metalos. Ne nézd rossz szemmel.

Barna: A mai napig akad pár barna fűzős. Ők inkább a szolidabb rockot kedvelik (Pl.: Omega, EDDA, Karthago).

2011. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ezeket úgy tartom hülyeségnek ahogy van. Nekem volt kék és lila fűzőm is és se rendőrellenes se meleg nem vagyok.
2011. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Má mó! mi ez a kérdés fekete bakkancs roccker xD max fűző de haggyál mán a fekete lehet munka bakkancs is -.- elmebeteg :D az elmebeteg csak úgy irom ezt a választ nem sértésnek írtam :D
2014. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lofasz XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. febr. 1. 05:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!