Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet így menni templomba?...

Lehet így menni templomba? Lehet ez szexisen elegáns?

Figyelt kérdés
Fehér rövid szövetkabát, sötétszürke térd feletti szoknya, valamint fehér magasszárú, magassarkú csizma.
2011. nov. 9. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Persze, hogy lehet menni. Elvégre extra ribancosan is lehet menni, csak nem illő. :) De kirakni nem fognak.

De a te összeállításodban semmi kivetni valót nem találok.

2011. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
szerintem abszolút nem templomba való,inkább diszkóba..
2011. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Templomba nem divatozni jár az ember.Elmehetsz így,de nem oda való az öltözék.
2011. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 LadyLee ***** válasza:
51%
Szerintem nyugodtan - egyedül az a kérdés, hogy mennyire rövid az a szoknya. Ha csak egy kicsivel van térd fölött, akkor normális ember nem találhat benne kivetnivalót.
2011. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem, így nem illik templomba menni.


Én se vagyok egy Manci néni stílusú csaj, de ha templomba megyünk egyszer-egyszer akkor nem szexyszoknyát veszek fel fehér magassarkúval...


tedd fel a kérdést, hogy minek mész oda?

pasizni? hát nem hinném...


Egyébként előírás a térd alatti szoknya, és talán a sötét kabát- fekete/barna. Egyházi suliba jártam, nem örültek ha valaki fehérben kabátban ment misére.


Jah és még egy tanács... nem fűtenek. Meg fogsz fagyni rövid szövetkabátban, max. egy hippsy segítene még ezen vagy harisnya.


Én annyit mondok, hogy ha el akarod kerülni hogy kinézzenek és kibeszéljenek, akkor ne így menj templomba.

Én is kibeszélnélek ha így jönnél, az utcán meg lehet azt mondanám csini a szerkód, de egy templom az más!

2011. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 LadyLee ***** válasza:
0%
"sötétszürke térd feletti szoknya" ebből, hogy derült ki neked kedves előttem szóló, hogy sexyszoknyáról van szó?
2011. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
térdet nem kéne mutogatni a templomban.
2011. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Komolyan a templomban akarsz szexis lenni?

Mellesleg ki kell, hogy ábrándítsalak. Nem illő térd fölötti szoknyában menni, a fehér csizma pedig igazi r*bancvédjegy. NEM ELEGÁNS!!!

2011. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

LadyLee nem mondtam h az ővé szexyszoknya lenne, azt írtam h én nem veszek fel szexyszoknyát magassarkúval templomba...


Amúgy meg oda bármi ami térd feletti tiltott..


Jah és akik lepontozták a felettem írókat, mert azt mondták a kérdezőnek, hogy nem illik így menni- ez nem kívánságműsor, a válaszok igenis segítőkészek voltak - az meg más kérdés hogy ez a tény egyeseknek nem tetszik.

2011. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Templomba tényleg térd ALÁ érő szoknyában, és inkább sötét színekben illik menni (kivétel, ha menyasszony vagy ugye pl.)

Persze ha téged nem zavar, hogy egy tudatlan, tuskó, falusi luvnyának hisznek majd, akkor tökéletes az összeállítás, de én inkább meggondolnám.

2011. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!