Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Debrecenben olcsóbba...

Hol lehet Debrecenben olcsóbban ruhát venni?

Figyelt kérdés

18 éves, kissé nagydarab srác vagyok, és szeretnék új ruhákat venni magamnak, de fogalmam sincs, hogy hol tudnék... Nem vagyok divatőrült, márkabolond, tehát a márkátlan cuccok is jöhetnek, csak az a baj, hogy mindent drágának találok Debrecenben (Nem debreceni vagyok, de suli miatt minden nap ide járok).


Ötletek?


Elsősorban pulcsi, póló, esetleg farmer érdekelne...


2011. nov. 9. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem próbáld meg a Joy Vásárlási Láz alatt megvenni egy-két cuccot. Holnap kezdődik, és vasárnapig tart. Rengeteg márka vesz részt ebben 20-30-40%-os kedvezménnyel.

Itt meg tudod nézni, hogy Debrecenben melyek azok a boltok, amik részt vesznek a Vásárlási Lázban. Aztán a Joy magazinból vágd ki a kuponfüzetet, és irány a vásárlás!

Amúgy szerintem a férfi cuccok nagyon jók a Wodoo-ban!!!

[link]

2011. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A zsibiben van egy nagy méreteket áruló kereskedő, nem túl drágán árulja a ruhákat, ráadásul jó minőségűek is, nem kínai sz*rok.
2011. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!