Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyszínű, minta nélküli,...

Egyszínű, minta nélküli, hosszú ujjú garbót láttatok valahol mostanában?

Figyelt kérdés
Kaptam ma egy vékony tunikát, amit nem szeretnék nyárig a szekrényben aszalni, és mivel színben kicsit őszies, így arra gondoltam, hogy veszek hozzá egy hosszú ujjú garbót...Tally, H&M és ilyesmi boltok érdekelnének, kínaiban már néztem, de vagy mintás, vagy színben nem passzol. Mindenképp garbót szeretnék, mert a tunika kivágása miatt hülyén néz ki kerek és v nyakú felsőkkel.

2011. nov. 9. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Promodban van
2011. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Árat nem tudsz esetleg? 3000 ft-nál nem szeretnék többet költeni rá.
2011. nov. 10. 00:25
 3/6 anonim ***** válasza:
2700-ért láttam kedden és még sok volt belőle, Árkádban legalábbis :)
2011. nov. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tesco tele van. .....és nem is rosszak, mert nem a Tecsó Gazdaságos, hanem F (and) F.
2011. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orsayban is találsz, és van amikor ha kettőt veszel olcsóbb.
2011. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a C&A-ban vettem hétvégén.

Nem sima pamut anyagú, hanem van benne vmi elasztán féle, így tök jól feszül.

1890 Ft volt darabja és van minden színben (fekete, fehér, szürke, sötétkék, pink, bézs stb).

Én úgy imádok úgy öltözni, hogy egy sima felső alatt van egy szűk garbó, szerintem nagyon jól néz ki! :)

2011. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!