Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mondanátok erről a videóról...

Mondanátok erről a videóról véleményt? öltözködés, stílus, haj. Szép lány?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=sjSG6z_13-Q&NR=1


ez a legjobb videója, imádom az ilyen lázadós embereket. na és hát ez sem egy átlagos, és megkérnélek, hogy a csajról (Miley Cyrus) mi a véleményetek. haj, öltözködés, stílus. na meg a számot is értékelhetitek, mi tetszik, és mi a negatívum benne. köszönöm.


normális válaszokat kérek!!


2011. nov. 10. 14:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugye azt viccnek szántad, hogy ez LÁZADÓ????!


A szemem majd kisült a hülyeségtől.

Ez nem lázadó, hanem mainstream. Kőkeményen populáris, semmitmondó, átlag, tömeg, tucat, divat, hívd, ahogy akarod. Ettől eltekintve: a klipben a kellékek, ruhák, hajak igényesen vannak elkészítve, és a színvilág is bejön - bár nekem több vadság és extravagancia belefért volna még - erre nem lehet kifogás.

A szám értéke egyértelműen 0/10, de ez gondolom nem is kérdés - egyéni mondanivalója, stílusa, mélysége nincs, semmi újdonság. Ráadásul a csaj hangja sem valami nagy szám, minden 20. embernek van ilyen.


Magyarán a stylistja egészen jó, a csaj egy nulla. De az utóbbi kb. mindenkire igaz, aki a populáris kultúrában utazik...

2011. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
37%
szerintem nagyon szép! :) amúgy meg egyáltalán nem ribi, nem kell féltékenynek lenni rá ;)
2011. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%
Szeritem szép, jó az alakja is, csinos :) Az öltözködése általánosságban nagyon tetszik. A haja gyönyőrű (igaz hogy csak pót), de most én is növesztem a hajam és valami ilyesmit szeretnék. A zenéit imádom, jó hangja van, ez a szám az egyik kedvencem, a klip is nagyon bejön :) Szerintem nem ribancos bár tényleg egy kicsit elzüllött mostanában de hát felnőtt, lassan 19 éves. Na a lényeg hogy hatalmas rajongója voltam, imádtam a sorozatát és még mindig nagyon szeretem nem érdekel ki mit mond :D Miley<3
2011. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
úccsó, mennyi idős vagy?:D
2011. nov. 10. 20:09
 15/21 anonim ***** válasza:
41%
15 vagyok :D és te?
2011. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
14:D
2011. nov. 10. 22:15
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy nem vagy kisgyerek!

Lol.

Ennyi idősen nem csoda, hogy követni valónak tartjátok ezt a sablonnémbert :)

De csak hogy legyen valami pozitívum is: nyugi, felnőttkorotokra majd növesztetek ti is egyéniséget, és elfelejtitek ezt a butaságot.

2011. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
te meg biztosan valami 16 éves vagy aki itt dumál a 14éveseknek.
2011. nov. 11. 13:34
 19/21 anonim ***** válasza:
23 vagyok, ha nagyon érdekel. De még egy 16 évesnek is több fogalma van a világról, mint neked, az biztos.
2011. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A lányról a véleményem: aranyos szép arca van, szimpi hogy nem olyan csontos, hanem kicsit husi, gondolom mert még nagyon fiatal. Szépek az arcvonásai, a szája és amikor mosolyog. A klip is látványos, biztosan nem volt olcsó az elkészítése. A zene viszont unalmas, és a lány hangja is átlagos, hiába van "digitalizálva".
2011. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!